Tanie loty do Tunisu

już od 978 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od978 PLN
zNiemiec
od1523 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Tunisu są obecnie dostępne z: Warszawy i Dusseldorfu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Tunisu udostępniają linie lotnicze i Air France.
 
W październiku najtańsze loty do Tunisu są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 28 styczeń 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 08 luty 2022 r.Za tanie loty do Tunisu ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 978 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Tunisu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Tunisu z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Air France. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tunisu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Tunezji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Tunisu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Tunisu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najważniejszych punktów na mapie turystycznej Tunezji jest Tunis, stolica państwa, port morski i lotniczy oraz węzeł drogowy i kolejowy. Nie sposób więc ominąć to przepiękne i jednocześnie bardzo tajemnicze miasto. Trzeba jednak pamiętać, że Tunis, mimo swojego położenia nad Morzem Śródziemnym, ma zaskakująco mało plaż. Miasto proponuje jednak w zamian bardzo wiele różnorodnych atrakcji.
 
Będąc w tym przepięknym zakątku Afryki, możesz przespacerować się wśród zabytkowych budynków, meczetów oraz bram medyny(stara dzielnica w arabskich miastach). Idąc, zajrzyj koniecznie do zespołu pałacowego Bardo, będącego siedzibą Muzeum Narodowego, zwiedź katakumby oraz Katedrę św. Wincentego. Nie zapomnij także o Meczecie Zitouna, największym tego typu budynku w Tunezji oraz o Thugga, w którym dzień upłynie Ci na podziwianiu wspaniale zachowanych ruin oraz przepięknych widoków.
 
Masz także niepowtarzalną możliwość odpoczęcia w Belvedere Park, w którym mieści się Muzeum Sztuki Nowoczesnej oraz zoo. Warto również obejrzeć operę, balet lub inną produkcję Teatru Miejskiego w Tunisie. Zmęczony wycieczką po mieście możesz wypocząć nad brzegiem przepięknego Jeziora Tuniskiego lub udać się na wycieczkę do odległej o 17 km dawnej Kartaginy.