Tanie loty do Umea

już od 1176 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od1176 PLN
zPolski
od1388 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Umea są obecnie dostępne z: Berlina i Poznania. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Umea udostępniają linie lotnicze i SAS.
 
W lutym najtańsze loty do Umea są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 12 luty 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 19 luty 2023 r.Za tanie loty do Umea ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 1176 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Umea warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Umea z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: SAS. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Umea zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Szwecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Umea. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Umea i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Północna Szwecja należy do krain niezwykle malowniczych. Wspaniała przyroda, gęste zielone lasy oraz czyste zimne morze sprawiają, iż jest to miejsce piękne i zarazem bardzo surowe. W takiej scenerii działa uniwersyteckie miasto Umea. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, iż jest to typowe miasto, jakich setki można podziwiać w Skandynawii. Jest to jednak bardzo mylące wrażenie. Ośrodek ten należy do najważniejszych centrów kulturalnych w całej Szwecji. Mieści się tu siedziba Norrlandsoperan, największej w kraju spółki zajmującej się promocją muzyki operowej. Obok licznych koncertów muzyki klasycznej, w Umea odbywają się festiwale jazzowe oraz koncerty heavy metalowe. Właśnie ciężkie brzmienie jest gatunkiem muzyki szczególnie silnie obecnym na mapie kulturalnej miasta. W wolnym czasie dobrze jest wybrać się na spacer po urokliwych ulicach Umei. Na nieco dłuższą chwilę warto zatrzymać się przy najpiękniejszym obiekcie – miejskim ratuszu. Oszczędny jeśli chodzi o zdobnicze detale, w otoczeniu doskonale utrzymanej zieleni, ratusz prezentuje się niezwykle malowniczo.