Tanie loty do Umea z Polski

już od 1013 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od1013 PLN
zPoznania
od1365 PLN
zKrakowa
od1395 PLN
zBydgoszczy
od1557 PLN
zKatowic
od1559 PLN
zLublin
od2786 PLN
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Umea są obecnie z Warszawy, Poznania i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Umea w listopadzie zaczynają się od 1013 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Umea, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 12 listopad 2021 r. Na powrót z Umea najlepiej wybrać 17 listopad 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Umea warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Umea w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi SAS, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Umea są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Umea oferują linie: SAS.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Umea z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Umea. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Umea zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Szwecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Umea. Podane ceny są orientacyjne.
 
W Szwecji warto odwiedzić nie tylko Sztokholm. Można wybrać się również i do położonego w północnej części kraju miasta Umea. Pierwsze wzmianki o osadzie pochodzą jeszcze z XIV wieku, jednak prawa miejskie przyznano tej miejscowości dopiero w I połowie XVII stulecia. Miasto prężnie się rozwijało, jednak prawdziwy boom związany jest z powstaniem w mieście uniwersytetu. Miasto Umea szybko stało się ośrodkiem naukowym, centrum kultury i sztuki, liczba ludności stale rośnie, a obecnie szacuje się ją na około 80 000 mieszkańców. Bogata oferta kulturalna zadecydowała o tym, że miastu przyznano tytuł Europejskiej Stolicy Kultury na 2014 rok. Spośród wielu atrakcji warto zainteresować się programem artystycznym Norrland Opera, czy odwiedzić miasto w dniach, kiedy odbywa się tu coroczny Festiwal Muzyki Jazzowej. Impreza jest jedną z największych tego typu w całej Skandynawii. Trochę czasu warto też poświęcić na odwiedzenie miejscowych muzeów. Godne uwagi jest chociażby Bildmuseet, w którym zobaczyć można nie tylko różne ekspozycje, ale też i wziąć udział w organizowanych w obiekcie pokazach i koncertach. Miłośników sportów zimowych z kolei powinny zainteresować eksponaty zgromadzone w Szwedzkim Muzeum Narciarstwa.

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.