Tanie loty do Dortmundu

już od 78 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od78 PLN
zFrancji
od948 PLN
zHolandii
od1029 PLN
zRepubliki Czeskiej
od1162 PLN
zNorwegii
od1268 PLN
zBiałorusi
od1606 PLN
zNiemiec
od1625 PLN
zLitwy
od8436 PLN
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Dortmundu są obecnie dostępne z: Katowic, Tuluzy i Amsterdamu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Dortmundu udostępniają linie lotnicze Ryanair, Lufthansa i Air Baltic.
 
W listopadzie najtańsze loty do Dortmundu są oferowane z Katowic. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 30 listopad 2019 r. Powrót zaplanuj sobie na 14 grudzień 2019 r.Za tanie loty do Dortmundu ( z Katowic) w tych datach zapłacisz tylko 78 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Dortmundu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Dortmundu z Katowic oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Dortmundu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Dortmundu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Dortmundu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Zagłębie Ruhry kojarzy Ci się tylko i wyłącznie z przemysłem? Odwiedź jedno z miast tego regionu i przekonaj się, jak bardzo się mylisz.
 
Do Dortmundu powinni się wybrać wszyscy amatorzy złocistego trunku. Miasto to jest bowiem jednym z głównych ośrodków produkcji piwa na Starym Kontynencie. Odwiedź lokalne browary i rozkoszuj się smakiem tego wspaniałego napoju. Masz trochę wolnych środków w portfelu i chcesz poszaleć? A może marzysz o podjęciu ryzyka? Kasyno
 
Hohensyburg stworzono właśnie z myślą o Tobie. Wszyscy, którzy preferują zwiedzanie, zakochają się w historycznych zakątkach Dortmundu. Tamtejsze zamki, a wśród nich: trzynastowieczne Haus Bodelschwingh i Haus Rodenberg, renesansowo-barokowy Haus Dellwig czy gotycka rezydencja Haus Wenge oczarują niejednego. Uwagę przyciągają też interesujące muzea: Historii Naturalnej, Sztuki i Historii Kultury, Przemysłu czy też… Książek Kucharskich.
 
Jednym z najważniejszych elementów miasta jest bez wątpienia stadion piłkarski. To na nim zbierają się tłumy widzów, by kibicować dumie Dortmundu, jaką jest słynna Borussia. To miejsce, w którym nie zabraknie nadmiaru emocji.