Tanie loty do Dortmundu

już od 363 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od363 PLN
zWielkiej Brytanii
od1487 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
Tanie połączenia lotnicze do Dortmundu są obecnie dostępne z: Katowic i Londynu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Dortmundu udostępniają linie lotnicze Wizz Air i Lufthansa.
 
W maju najtańsze loty do Dortmundu są oferowane z Katowic. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 08 maj 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 14 maj 2024 r.Za tanie loty do Dortmundu ( z Katowic) w tych datach zapłacisz tylko 363 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Dortmundu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Dortmundu z Katowic oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Dortmundu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Dortmundu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Dortmundu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Zagłębie Ruhry kojarzy Ci się tylko i wyłącznie z przemysłem? Odwiedź jedno z miast tego regionu i przekonaj się, jak bardzo się mylisz.
 
Do Dortmundu powinni się wybrać wszyscy amatorzy złocistego trunku. Miasto to jest bowiem jednym z głównych ośrodków produkcji piwa na Starym Kontynencie. Odwiedź lokalne browary i rozkoszuj się smakiem tego wspaniałego napoju. Masz trochę wolnych środków w portfelu i chcesz poszaleć? A może marzysz o podjęciu ryzyka? Kasyno
 
Hohensyburg stworzono właśnie z myślą o Tobie. Wszyscy, którzy preferują zwiedzanie, zakochają się w historycznych zakątkach Dortmundu. Tamtejsze zamki, a wśród nich: trzynastowieczne Haus Bodelschwingh i Haus Rodenberg, renesansowo-barokowy Haus Dellwig czy gotycka rezydencja Haus Wenge oczarują niejednego. Uwagę przyciągają też interesujące muzea: Historii Naturalnej, Sztuki i Historii Kultury, Przemysłu czy też… Książek Kucharskich.
 
Jednym z najważniejszych elementów miasta jest bez wątpienia stadion piłkarski. To na nim zbierają się tłumy widzów, by kibicować dumie Dortmundu, jaką jest słynna Borussia. To miejsce, w którym nie zabraknie nadmiaru emocji.