Tanie loty do Florencji z Polski

już od 846 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od846 PLN
zPoznania
od1009 PLN
zGdańska
od1039 PLN
zWrocławia
od1041 PLN
zKatowic
od3294 PLN
zSzczecina
od7718 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Florencji są obecnie z Warszawy, Poznania i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Florencji w lipcu zaczynają się od 846 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Florencja, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 01 październik 2024 r. Na powrót z Florencji najlepiej wybrać 28 październik 2024 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Florencja warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Florencji w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Swiss, Austrian Airlines, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Florencja są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Florencji oferują linie: Swiss.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Florencji z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Florencji. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Florencji zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Florencja. Podane ceny są orientacyjne.
 
Nie bez powodu Florencja nazywana jest perłą Toskanii. Tu skupia się chyba wszytsko, co we Włoszech najlepsze: słoneczna pogoda, niezwykłe zabytki, klimatyczne uliczki, doskonałe restauracje. A do tego niepowtarzalny nastrój niewielkiego, malowniczego miasta środkowych Włoch. Chyba żadne miejsce nie może poszczycić się takim zagęszczeniem wspaniałych historycznych budynków, co Firenze. Najważniejsze ulokowane są w samym centrum, więc jednego dnia możesz zobaczyć tłoczne i barwne Mercato Centrale z setkami straganów i butików, kopułę Duomo, starą, świetnie zachowaną, rzemieślniczą dzielnicę Oltrarno, plac San Marco, historyczną uczelnię Accademia di Belle Arti, wokół której skupia się dziś całe akademickie życie, czy bogate pałace nad rzeką Arno. Niesamowitym przeżyciem jest zwiedzenie klasztoru San Marco, który udostępnia zainteresowanym oryginalne manuskrypty spisane przez mnichów setki lat temu!Oczywiście czar Florencji to nie tylko doskonale zachowane ślady przeszłości. Poznaj smak codziennego włoskiego życia i wstąp do jednej ze świetnych tratorii, spróbuj toskańskiej zupy ribolita, wypij filiżankę espresso na Piazza della Signoria albo weź udział w historycznym jarmarku lub paradzie. Pamiętaj, niewielka Firenze potrafi na długo skraść serce...