Tanie loty do Meksyku

już od 3342 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od3342 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Meksyku są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Meksyku udostępniają linie lotnicze i Air Canada.
 
W czerwcu najtańsze loty do Meksyku są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 30 październik 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 08 listopad 2023 r.Za tanie loty do Meksyku ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 3342 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Meksyku warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Meksyku z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Air Canada. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Meksyku zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Meksyku.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Meksyku. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Meksyku i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
W kotlinie Anáhuac, otoczonej stożkami wulkanicznymi, położona jest jedna z największych światowych aglomeracji – Miasto Meksyk. Jeśli marzysz o odkrywaniu historycznych tajemnic i kulturalnej uczcie, to idealne miejsce dla Ciebie. W stolicy Meksyku odnajdziesz pozostałości wielkiego Imperium Azteków. Ślady tej cywilizacji przetrwały próbę czasu i dziś turyści z całego świata mogą podziwiać tzw. pływające ogrody w dzielnicy Xochimilco czy Templo Mayor – relikty prawdopodobnie najważniejszej azteckiej świątyni. W odległości ok. 50 kilometrów od miasta, zobaczyć można natomiast słynny Teotihuacan – „miejsce, w którym ludzie stają się bogami”, czyli prekolumbijskie centrum religijne z piramidami Słońca i Księżyca.
 
Podróż po zagadkach przeszłości Meksyku wydaje się nie mieć końca. Plac Zócalo z barokow-klasycystyczną katedrą, znane z bogatych zbiorów Narodowe Muzeum Archeologiczne, Muzeum F. Mayera czy Pinakoteka to tylko niektóre z obowiązkowych punktów zwiedzania.
 
Koniecznie wybierz się też na największą na świecie arenę corridy, która może pomieścić aż 50 tysięcy osób oraz odwiedź lokalne galerie i domy sztuki ludowej, w których zaopatrzysz się w prawdziwe rękodzielnicze cuda.