Tanie loty do Minneapolis

już od 2920 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od2920 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Minneapolis są obecnie dostępne z: Katowic. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Minneapolis udostępniają linie lotnicze i Air Canada.
 
W listopadzie najtańsze loty do Minneapolis są oferowane z Katowic. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 24 listopad 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 01 grudzień 2021 r. Za tanie loty do Minneapolis ( z Katowic) w tych datach zapłacisz tylko 2920 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Minneapolis warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Minneapolis z Katowic oferują obecnie linie lotnicze: Air Canada. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Minneapolis zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Stanów Zjednoczonych.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Minneapolis. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Minneapolis i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.