Tanie loty do Montrealu

już od 2652 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od2652 PLN
zNiemiec
od2679 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Montrealu są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Montrealu udostępniają linie lotnicze American Airlines i KLM.
 
W sierpniu najtańsze loty do Montrealu są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 19 październik 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 31 październik 2022 r.Za tanie loty do Montrealu ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 2652 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Montrealu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Montrealu z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: American Airlines. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Montrealu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Kanady.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Montrealu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Montrealu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Montreal to drugie, jeśli chodzi o wielkość, miasto Kanady. Ta 3,5-milionowa metropolia jest również drugim francuskojęzycznym miastem na świecie. Montreal usytuowany jest wyspie między ujściami dwóch rzek: Świętego Wawrzyńca oraz Ottawy, słynie z przepięknych, naturalnych krajobrazów. Warto wybrać się na drugą stronę rzeki i pospacerować, podziwiając niezwykłą, kanadyjską przyrodę.
 
Montreal jest z jednej strony nowoczesnym miastem, ale można odnaleźć w nim wiele zabytkowych obiektów: kościoły i budowle, zwłaszcza w stylu wiktoriańskim. Na szczególną uwagę pod tym względem zasługuje dzielnica Vieux-Montréal, w której znajduje się pochodząca z XIX wieku katedra Notre Dame. Nad zabytkowym miastem górują eleganckie biurowce oraz centra handlowe.
 
Niewątpliwie jedną z najbardziej niesamowitych atrakcji Montrealu jest podziemne miasto – największe takie miasto na świecie. Rozciąga się na długości ponad 30 km i cieszy się niemałą popularnością zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców Montrealu. To ukryte przed światłem dziennym miejsce jest również intrygujące z tego względu, że zaspokaja wszystkie potrzeby mieszkańców, którzy praktycznie nie muszą wychodzić na powierzchnię. Oprócz ogromnego centrum handlowego można tam odnaleźć banki, hotele, uniwersytet, muzea. Nie brakuje także środków komunikacji w postaci metra i autobusów.

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.