Tanie loty do Пекин [Пекин]

już od 2249 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od2249 PLN
zNiemiec
od11920 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Pekin jest miastem, w którym tradycja miesza się ze współczesnością. Tętniąca życiem, gwarna i ruchliwa stolica przepełniona jest gigantycznymi „drapaczami chmur”, potrafiącymi przyćmić nawet wieżowce z Manhattanu. Nieopodal ekskluzywnych hoteli, biurowców wykonanych ze szkła i stali, znajdują się wąskie uliczki z hutongami – charakterystyczną chińską zabudową kultywowaną od wieków.
 
Przekonaj się o niezwykłości pekińskich zabytków! Przekraczając Bramę Titn’anmen (Niebiańskiego Spokoju) odkryjesz piękno Zakazanego Miasta. Przenosząc się, choćby na chwilę do świata dawnych cesarzy z dynastii Ming i Qing, ujrzysz orientalne pałace; w muzeach zobaczysz najprawdziwszą, misternie zdobioną chińską porcelaną; przekonasz się o nietuzinkowości lokalnego rzemiosła i bogactwie cesarskiego Skarbca. Spacerując po Zakazanym Mieście dotrzesz do największego na świecie plac Tien’anmen, na którym odbywały się wystąpienia państwowe. W bliskim sąsiedztwie Placu Niebiańskiego Spokoju w mauzoleum spoczywają zabalsamowane zwłoki Mao Tse-tunga. Miłośnicy historii mogą udać się do Muzeum Historii Chin, w tym obiekcie zapoznają się z imponującymi dziejami dawnego Cesarstwa.
 
W jednej z największych aglomeracji miejskich pozwól sobie na egzotyczną przygodę, poznaj wielowiekową kulturę, sprawdź spod jakiego chińskiego znaku zodiaku jesteś.
 
Tanie połączenia lotnicze do Пекин [Пекин] są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Пекин [Пекин] udostępniają linie lotnicze Finnair i Austrian Airlines.
 
W maju najtańsze loty do Пекин [Пекин] są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 08 wrzesień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 02 luty 2022 r.Za tanie loty do Пекин [Пекин] ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 2249 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Пекин [Пекин] warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Пекин [Пекин] z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Finnair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Пекин [Пекин] zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Chin.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Пекин [Пекин]. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Пекин [Пекин] i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.