Tanie loty do Turku

już od 1714 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1714 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Turku są obecnie dostępne z: Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Turku udostępniają linie lotnicze i SAS.
 
W marcu najtańsze loty do Turku są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 02 lipiec 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 08 lipiec 2024 r.Za tanie loty do Turku ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 1714 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Turku warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Turku z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: SAS. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Turku zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Finlandii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Turku. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Turku i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Finlandia to nie tylko Helsinki. Nie wolno zapomnieć o byłej stolicy i najstarszym mieście w kraju – Turku. Piąte co do wielkości miasto w Finlandii stanowi bramę na zachód, jeżeli chodzi o loty i podróże do innych miejsc.Turku słynie z ciekawych zabytków. Chociaż zachowało się w nim bardzo mało średniowiecznych budowli, to miastu udało się zachować warowny charakter. Wszystko dzięki średniowiecznemu zamkowi, który jest największym zamkiem w całej Finlandii, jak również pięknej miejscowej katedrze. Do miejsc, które powinieneś odwiedzić należy dodać muzeum Sibeliusa, które poświęcone zostało fińskiej muzyce. Ciekawe eksponaty archeologiczne znajdują się w pozostałych 19 muzeach.Najlepsza atmosfera w Turku jest w letnie miesiące. Wtedy to miasto ożywa, a tłumy turystów oraz mieszkańców gromadzą się wokół brzegów rzeki Aurajoki i podziwiają przycumowane łodzie. Jednym z centrów aktywności jest główny rynek Kauppatori, odgrywa on ważną rolę dla lokalnej turystyki oraz stanowi miejsce towarzyskich spotkań. Kalendarz imprez obejmuje najstarszy festiwal rockowy w Europie – Ruisrock, festiwale muzyki klasycznej i wystawy w centrum kultury Logomo.