Tanie loty do Bolonii

już od 226 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od226 PLN
zNiemiec
od729 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Bolonii są obecnie dostępne z: Wrocławia i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Bolonii udostępniają linie lotnicze Ryanair i Lufthansa.
 
W marcu najtańsze loty do Bolonii są oferowane z Wrocławia. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 09 kwiecień 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 13 kwiecień 2024 r.Za tanie loty do Bolonii ( z Wrocławia) w tych datach zapłacisz tylko 226 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Bolonii warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Bolonii z Wrocławia oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bolonii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Włoch.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Bolonii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Bolonii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
W północnych Włoszech, wśród malowniczych wzgórz i wspaniałych krajobrazów znajduje się Bolonia, zwana także La Grassa ze względu na swą tradycyjną, bardzo kaloryczną kuchnię. To niezwykłe miasteczko daje możliwość obcowania z przyrodą, zabytkami kultury oraz aktywnego wypoczynku.
 
Obok ruin starożytnych rzymskich budowli, romańskich i gotyckich katedr oraz wież mieszkalnych, w mieście znajdziesz bazylikę San Petronio, z niezwykle cennym wystrojem (m. in. Pieta dłuta Amica Aspertiniego i zegar astronomiczny), a także Katedrę św. Piotra. Jeśli natomiast bardzo interesują Cię elementy kultury etruskiej, rzymskiej oraz egipskiej, możesz zajrzeć do Muzeum Archeologicznego. Dla osób, które lubią obcowanie z przyrodą, Bolonia oferuje wypoczynek w jednym z licznych parków i ogrodów. Wyróżniają się wśród nich największy ogród – Gardini Margherita, najstarszy park– Parco della Montagnola, czy najstarszy Ogród Botaniczny we Włoszech. Te i wiele więcej niezwykłych miejsc znajdziesz w jednym z najpiękniejszych miast słonecznej Italii.
 
Bolonia nie ma co prawda dostępu do morza, jednak dla miłośników rekreacji w wodzie, miasto udostępnia kryte i otwarte baseny. Obiekty te organizują różnego typu zajęcia, np. aqua aerobic. Dodatkową atrakcją może być przemierzanie okolicznych wzgórz pieszo lub rowerem.