Tanie loty do Cincinnati

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Cincinnati warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Cincinnati zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Stanów Zjednoczonych.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Cincinnati. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Cincinnati i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Cincinnati, zdrobniale nazywane „Cincy”, rozciąga się wzdłuż krętej rzeki Ohio. Po drugiej stronie jej nabrzeża znajduje się ważny ośrodek handlu – Kentucky. „Cincy” natomiast, ze względu na długą historię, jest domem dla wielu zabytków, w tym francuskich katedr, niemieckich sklepów czy dworów z XIX wieku.Budowlany eklektyzm miasta przejawia się również w charakterystycznym stylu Art Deco i spektakularnych fontannach. Z imponujących zabytków powinieneś przede wszystkim zobaczyć zwodzony most nad rzeką Ohio (i skorzystać z rejsów po rzece), który zbudowano w 1867 roku, zajrzeć do przepięknej miejscowej katedry czy fortu wybudowanego przez Indian ponad 2000 lat temu. Z kolei za najwyższy punkt Cincinatti uznaje się Carew Tower, która postawiona w 1931 roku, oferuje przestrzenny widok na panoramę miasta. Cincinnati nadal stanowi wielki handlowy ośrodek. W tym amerykańskim mieście znajduje się wiele atrakcji, zwłaszcza dla najmłodszych turystów. Ogród botaniczny, zoo czy jeden z najstarszych parków rozrywki – wszystkie miejsca sprawiają, że musisz koniecznie zabrać dzieci w taką podróż!

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych