Tanie loty do Krakowa

już od 79 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski (loty krajowe)
od79 PLN
zNiemiec
od141 PLN
zHolandii
od258 PLN
zFinlandii
od339 PLN
zWielkiej Brytanii
od375 PLN
zAustrii
od480 PLN
zGrecji
od500 PLN
zRepubliki Irlandii
od500 PLN
zWęgier
od500 PLN
zSzwajcarii
od501 PLN
zBelgii
od502 PLN
zŁotwa
od507 PLN
zFrancji
od509 PLN
zIzraela
od514 PLN
zHiszpanii
od528 PLN
zJordanu
od528 PLN
zPortugalii
od645 PLN
zRumunii
od671 PLN
zBułgarii
od673 PLN
zLuksemburgu
od694 PLN
zSerbii
od758 PLN
zChorwacji
od819 PLN
zLitwy
od880 PLN
zTunezji
od921 PLN
zZjednoczonych Emiratów Arabskich
od1592 PLN
zIslandii
od1629 PLN
zTurcji
od1646 PLN
zStanów Zjednoczonych
od1696 PLN
zMaroka
od1939 PLN
zRosji
od2573 PLN
zKanady
od2690 PLN
zTajlandii
od2948 PLN
zKorei Południowej
od3462 PLN
zMeksyku
od5173 PLN
zRepubliki Czeskiej
Tanie połączenia lotnicze do Krakowa są obecnie dostępne z: Szczecina, Frankfurtu i Eindhoven. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Krakowa udostępniają linie lotnicze Ryanair, Wizz Air, Laudamotion, Aegean Air, LOT i Lufthansa.
 
W sierpniu najtańsze loty do Krakowa są oferowane z Szczecina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 10 wrzesień 2019 r. Powrót zaplanuj sobie na 19 wrzesień 2019 r.Za tanie loty do Krakowa ( z Szczecina) w tych datach zapłacisz tylko 79 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Krakowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Krakowa z Szczecina oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Krakowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Krakowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dawna stolica Polski należy do najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Kojarzony za granicą jako doskonałe miejsce do imprezowania Kraków, ma do zaoferowania znacznie więcej, niż jedynie kluby i bary. Malownicze Stare Miasto oraz Kazimierz urzekają wąskimi kameralnymi uliczkami, a ich piękno doceniło nawet UNESCO, wpisując oba miejsca na listę światowego dziedzictwa.
 
Zamek Królewski na Wawelu lub Teatr im. J. Słowackiego są miejscami których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich piękno zachwyca turystów zarówno z Polski jak i całego świata. Jednym z najciekawszych zabytków Krakowa jest dzielnica Nowa Huta. Powstawała od 1949 roku jako wzorcowe socjalistyczne miasto i obecnie stanowi jedną z najniebezpieczniejszych części stolicy Małopolski.
 
W Krakowie znajduje się najwięcej placówek muzealnych w całej Polsce. Odwiedzający mają niebywałą okazję do podziwiania tak znanych dzieł sztuki, jak obraz „Dama z łasiczką” autorstwa Leonarda da Vinci. W mieście funkcjonują także prywatne muzea. Jednym z nich jest znajdująca się w podziemiach kamienicy przy ulicy Floriańskiej ekspozycja „Dawne narzędzia tortur”. Odwiedzających wita manekin przebrany za średniowiecznego kata.