Tanie loty do Krakowa

już od 59 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWielkiej Brytanii
od59 PLN
zPolski (loty krajowe)
od79 PLN
zNorwegii
od91 PLN
zWłoch
od101 PLN
zDanii
od105 PLN
zRepubliki Irlandii
od153 PLN
zWęgier
od185 PLN
zŁotwa
od224 PLN
zNiemiec
od224 PLN
zUkrainy
od224 PLN
zHiszpanii
od225 PLN
zHolandii
od233 PLN
zBelgii
od265 PLN
zGrecji
od295 PLN
zFrancji
od315 PLN
zSzwajcarii
od386 PLN
zIslandii
od519 PLN
zCypr
od549 PLN
zPortugalii
od571 PLN
zRumunii
od679 PLN
zAustrii
od720 PLN
zChorwacji
od1301 PLN
zStanów Zjednoczonych
od1345 PLN
zRosji
od1401 PLN
zTanzanii
od2640 PLN
zKolumbii
od4601 PLN
zKostaryki
od6750 PLN
zRepubliki Czeskiej
Tanie połączenia lotnicze do Krakowa są obecnie dostępne z: Londynu, Gdańska i Oslo. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Krakowa udostępniają linie lotnicze Ryanair, Wizz Air, Transavia France, Easy Jet, LOT i Lufthansa.
 
W październiku najtańsze loty do Krakowa są oferowane z Londynu. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 25 wrzesień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 29 wrzesień 2021 r.Za tanie loty do Krakowa ( z Londynu) w tych datach zapłacisz tylko 59 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Krakowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Krakowa z Londynu oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Krakowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Krakowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dawna stolica Polski należy do najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Kojarzony za granicą jako doskonałe miejsce do imprezowania Kraków, ma do zaoferowania znacznie więcej, niż jedynie kluby i bary. Malownicze Stare Miasto oraz Kazimierz urzekają wąskimi kameralnymi uliczkami, a ich piękno doceniło nawet UNESCO, wpisując oba miejsca na listę światowego dziedzictwa.
 
Zamek Królewski na Wawelu lub Teatr im. J. Słowackiego są miejscami których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich piękno zachwyca turystów zarówno z Polski jak i całego świata. Jednym z najciekawszych zabytków Krakowa jest dzielnica Nowa Huta. Powstawała od 1949 roku jako wzorcowe socjalistyczne miasto i obecnie stanowi jedną z najniebezpieczniejszych części stolicy Małopolski.
 
W Krakowie znajduje się najwięcej placówek muzealnych w całej Polsce. Odwiedzający mają niebywałą okazję do podziwiania tak znanych dzieł sztuki, jak obraz „Dama z łasiczką” autorstwa Leonarda da Vinci. W mieście funkcjonują także prywatne muzea. Jednym z nich jest znajdująca się w podziemiach kamienicy przy ulicy Floriańskiej ekspozycja „Dawne narzędzia tortur”. Odwiedzających wita manekin przebrany za średniowiecznego kata.