Tanie loty do Krakowa

już od 67 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWłoch
od67 PLN
zNorwegii
od106 PLN
zUkrainy
od114 PLN
zFrancji
od149 PLN
zWielkiej Brytanii
od166 PLN
zHolandii
od223 PLN
zSzwajcarii
od235 PLN
zBelgii
od264 PLN
zGrecji
od328 PLN
zRepubliki Czeskiej
od332 PLN
zBułgarii
od407 PLN
zIzraela
od443 PLN
zMalty
od497 PLN
zRepubliki Irlandii
od497 PLN
zChorwacji
od504 PLN
zNiemiec
od506 PLN
zMontenegro
od514 PLN
zHiszpanii
od517 PLN
zCypr
od527 PLN
zPortugalii
od566 PLN
zSzwecji
od583 PLN
zTurcji
od1002 PLN
zAustrii
od1053 PLN
zIslandii
od1644 PLN
zStanów Zjednoczonych
od1902 PLN
zIndii
od2824 PLN
zTanzanii
od4828 PLN
zPolski (loty krajowe)
Tanie połączenia lotnicze do Krakowa są obecnie dostępne z: Mediolanu, Oslo i Odessy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Krakowa udostępniają linie lotnicze Wizz Air, Ryanair, Easy Jet, LOT, Norwegian i KLM.
 
W grudniu najtańsze loty do Krakowa są oferowane z Mediolanu. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 12 styczeń 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 19 styczeń 2021 r.Za tanie loty do Krakowa ( z Mediolanu) w tych datach zapłacisz tylko 67 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Krakowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Krakowa z Mediolanu oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Krakowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Krakowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dawna stolica Polski należy do najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Kojarzony za granicą jako doskonałe miejsce do imprezowania Kraków, ma do zaoferowania znacznie więcej, niż jedynie kluby i bary. Malownicze Stare Miasto oraz Kazimierz urzekają wąskimi kameralnymi uliczkami, a ich piękno doceniło nawet UNESCO, wpisując oba miejsca na listę światowego dziedzictwa.
 
Zamek Królewski na Wawelu lub Teatr im. J. Słowackiego są miejscami których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich piękno zachwyca turystów zarówno z Polski jak i całego świata. Jednym z najciekawszych zabytków Krakowa jest dzielnica Nowa Huta. Powstawała od 1949 roku jako wzorcowe socjalistyczne miasto i obecnie stanowi jedną z najniebezpieczniejszych części stolicy Małopolski.
 
W Krakowie znajduje się najwięcej placówek muzealnych w całej Polsce. Odwiedzający mają niebywałą okazję do podziwiania tak znanych dzieł sztuki, jak obraz „Dama z łasiczką” autorstwa Leonarda da Vinci. W mieście funkcjonują także prywatne muzea. Jednym z nich jest znajdująca się w podziemiach kamienicy przy ulicy Floriańskiej ekspozycja „Dawne narzędzia tortur”. Odwiedzających wita manekin przebrany za średniowiecznego kata.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych