Tanie loty do Krakowa

już od 155 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski (loty krajowe)
od155 PLN
zWielkiej Brytanii
od296 PLN
zAustrii
od328 PLN
zFrancji
od500 PLN
zGrecji
od551 PLN
zChorwacji
od566 PLN
zNorwegii
od569 PLN
zHolandii
od571 PLN
zŁotwa
od574 PLN
zHiszpanii
od594 PLN
zWłoch
od595 PLN
zDanii
od617 PLN
zRepubliki Irlandii
od662 PLN
zSzwajcarii
od733 PLN
zNiemiec
od837 PLN
zRepubliki Czeskiej
od1077 PLN
zLuksemburgu
od1143 PLN
zPortugalii
od1453 PLN
zFinlandii
od1612 PLN
zZjednoczonych Emiratów Arabskich
od1873 PLN
zCypr
od2086 PLN
zEgiptu
od2335 PLN
zLibanu
od2336 PLN
zStanów Zjednoczonych
od2674 PLN
zIslandii
od2688 PLN
zSzwecji
od2868 PLN
zFilipin
od5185 PLN
zKanady
od5864 PLN
zAfryki Południowej
Tanie połączenia lotnicze do Krakowa są obecnie dostępne z: Szczecina, Londynu i Wiednia. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Krakowa udostępniają linie lotnicze Ryanair, Wizz Air, LOT, Norwegian, Easy Jet i Swiss.
 
W czerwcu najtańsze loty do Krakowa są oferowane z Szczecina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 28 czerwiec 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 05 lipiec 2023 r.Za tanie loty do Krakowa ( z Szczecina) w tych datach zapłacisz tylko 155 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Krakowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Krakowa z Szczecina oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Krakowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Krakowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dawna stolica Polski należy do najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Kojarzony za granicą jako doskonałe miejsce do imprezowania Kraków, ma do zaoferowania znacznie więcej, niż jedynie kluby i bary. Malownicze Stare Miasto oraz Kazimierz urzekają wąskimi kameralnymi uliczkami, a ich piękno doceniło nawet UNESCO, wpisując oba miejsca na listę światowego dziedzictwa.
 
Zamek Królewski na Wawelu lub Teatr im. J. Słowackiego są miejscami których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich piękno zachwyca turystów zarówno z Polski jak i całego świata. Jednym z najciekawszych zabytków Krakowa jest dzielnica Nowa Huta. Powstawała od 1949 roku jako wzorcowe socjalistyczne miasto i obecnie stanowi jedną z najniebezpieczniejszych części stolicy Małopolski.
 
W Krakowie znajduje się najwięcej placówek muzealnych w całej Polsce. Odwiedzający mają niebywałą okazję do podziwiania tak znanych dzieł sztuki, jak obraz „Dama z łasiczką” autorstwa Leonarda da Vinci. W mieście funkcjonują także prywatne muzea. Jednym z nich jest znajdująca się w podziemiach kamienicy przy ulicy Floriańskiej ekspozycja „Dawne narzędzia tortur”. Odwiedzających wita manekin przebrany za średniowiecznego kata.