W grudniu najtańsze loty do Krakowa są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 24 grudzień 2024 r. Powrót zaplanuj sobie na 29 grudzień 2024 r.Za tanie loty do Krakowa ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 485 PLN.
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Krakowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Krakowa z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Krakowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Krakowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
Dawna stolica Polski należy do najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Kojarzony za granicą jako doskonałe miejsce do imprezowania Kraków, ma do zaoferowania znacznie więcej, niż jedynie kluby i bary. Malownicze Stare Miasto oraz Kazimierz urzekają wąskimi kameralnymi uliczkami, a ich piękno doceniło nawet UNESCO, wpisując oba miejsca na listę światowego dziedzictwa.
Zamek Królewski na Wawelu lub Teatr im. J. Słowackiego są miejscami których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich piękno zachwyca turystów zarówno z Polski jak i całego świata. Jednym z najciekawszych zabytków Krakowa jest dzielnica Nowa Huta. Powstawała od 1949 roku jako wzorcowe socjalistyczne miasto i obecnie stanowi jedną z najniebezpieczniejszych części stolicy Małopolski.
W Krakowie znajduje się najwięcej placówek muzealnych w całej Polsce. Odwiedzający mają niebywałą okazję do podziwiania tak znanych dzieł sztuki, jak obraz „Dama z łasiczką” autorstwa Leonarda da Vinci. W mieście funkcjonują także prywatne muzea. Jednym z nich jest znajdująca się w podziemiach kamienicy przy ulicy Floriańskiej ekspozycja „Dawne narzędzia tortur”. Odwiedzających wita manekin przebrany za średniowiecznego kata.
Udostępnij