Tanie loty do Krakowa

już od 86 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski (loty krajowe)
od86 PLN
zWielkiej Brytanii
od387 PLN
zWłoch
od500 PLN
zSzwecji
od517 PLN
zRepubliki Irlandii
od592 PLN
zSzwajcarii
od677 PLN
zHolandii
od687 PLN
zMacedonii
od741 PLN
zFinlandii
od747 PLN
zNiemiec
od760 PLN
zNorwegii
od763 PLN
zRumunii
od789 PLN
zRepubliki Czeskiej
od805 PLN
zLuksemburgu
od877 PLN
zGrecji
od993 PLN
zSerbii
od1012 PLN
zBośni Herzegowiny
od1061 PLN
zAustrii
od1111 PLN
zFrancji
od1158 PLN
zSłowenii
od1183 PLN
zDanii
od1310 PLN
zLitwy
od1558 PLN
zPortugalii
od1921 PLN
zIslandii
od2021 PLN
zStanów Zjednoczonych
od2426 PLN
zCypr
od2486 PLN
zEgiptu
od2648 PLN
zIzraela
od2664 PLN
zZjednoczonych Emiratów Arabskich
od2878 PLN
zMalty
od2918 PLN
zAustralii
od5212 PLN
Tanie połączenia lotnicze do Krakowa są obecnie dostępne z: Olsztyn, Londynu i Bergamo. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Krakowa udostępniają linie lotnicze Ryanair, Easy Jet, Wizz Air, LOT, KLM i Norwegian.
 
W lipcu najtańsze loty do Krakowa są oferowane z Olsztyn. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 17 sierpień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 21 sierpień 2022 r.Za tanie loty do Krakowa ( z Olsztyn) w tych datach zapłacisz tylko 86 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Krakowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Krakowa z Olsztyn oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Krakowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Krakowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dawna stolica Polski należy do najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Kojarzony za granicą jako doskonałe miejsce do imprezowania Kraków, ma do zaoferowania znacznie więcej, niż jedynie kluby i bary. Malownicze Stare Miasto oraz Kazimierz urzekają wąskimi kameralnymi uliczkami, a ich piękno doceniło nawet UNESCO, wpisując oba miejsca na listę światowego dziedzictwa.
 
Zamek Królewski na Wawelu lub Teatr im. J. Słowackiego są miejscami których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich piękno zachwyca turystów zarówno z Polski jak i całego świata. Jednym z najciekawszych zabytków Krakowa jest dzielnica Nowa Huta. Powstawała od 1949 roku jako wzorcowe socjalistyczne miasto i obecnie stanowi jedną z najniebezpieczniejszych części stolicy Małopolski.
 
W Krakowie znajduje się najwięcej placówek muzealnych w całej Polsce. Odwiedzający mają niebywałą okazję do podziwiania tak znanych dzieł sztuki, jak obraz „Dama z łasiczką” autorstwa Leonarda da Vinci. W mieście funkcjonują także prywatne muzea. Jednym z nich jest znajdująca się w podziemiach kamienicy przy ulicy Floriańskiej ekspozycja „Dawne narzędzia tortur”. Odwiedzających wita manekin przebrany za średniowiecznego kata.