Tanie loty do Krakowa

już od 50 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zSzwecji
od50 PLN
zNiemiec
od81 PLN
zNorwegii
od88 PLN
zPolski (loty krajowe)
od122 PLN
zRepubliki Irlandii
od401 PLN
zWielkiej Brytanii
od500 PLN
zDanii
od505 PLN
zSzwajcarii
od528 PLN
zChorwacji
od588 PLN
zRepubliki Czeskiej
od616 PLN
zMacedonii
od625 PLN
zBułgarii
od632 PLN
zLuksemburgu
od633 PLN
zUkrainy
od633 PLN
zWłoch
od633 PLN
zPortugalii
od679 PLN
zFinlandii
od717 PLN
zMalty
od772 PLN
zHiszpanii
od878 PLN
zTurcji
od1004 PLN
zSerbii
od1038 PLN
zRosji
od1123 PLN
zGrecji
od1127 PLN
zWysp Owczych
od1376 PLN
zMaroka
od1516 PLN
zLibanu
od1751 PLN
zStanów Zjednoczonych
od1880 PLN
zEgiptu
od1925 PLN
zSenegalu
od4131 PLN
zKanady
od4199 PLN
zBrazylii
od4366 PLN
zBoliwii
od6316 PLN
zAfryki Południowej
Tanie połączenia lotnicze do Krakowa są obecnie dostępne z: Sztokholmu, Dortmundu i Oslo. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Krakowa udostępniają linie lotnicze Ryanair, LOT, Easy Jet, Luxair, KLM i Lufthansa.
 
W lutym najtańsze loty do Krakowa są oferowane z Sztokholmu. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 03 luty 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 10 luty 2022 r.Za tanie loty do Krakowa ( z Sztokholmu) w tych datach zapłacisz tylko 50 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Krakowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Krakowa z Sztokholmu oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Krakowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Krakowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dawna stolica Polski należy do najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Kojarzony za granicą jako doskonałe miejsce do imprezowania Kraków, ma do zaoferowania znacznie więcej, niż jedynie kluby i bary. Malownicze Stare Miasto oraz Kazimierz urzekają wąskimi kameralnymi uliczkami, a ich piękno doceniło nawet UNESCO, wpisując oba miejsca na listę światowego dziedzictwa.
 
Zamek Królewski na Wawelu lub Teatr im. J. Słowackiego są miejscami których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich piękno zachwyca turystów zarówno z Polski jak i całego świata. Jednym z najciekawszych zabytków Krakowa jest dzielnica Nowa Huta. Powstawała od 1949 roku jako wzorcowe socjalistyczne miasto i obecnie stanowi jedną z najniebezpieczniejszych części stolicy Małopolski.
 
W Krakowie znajduje się najwięcej placówek muzealnych w całej Polsce. Odwiedzający mają niebywałą okazję do podziwiania tak znanych dzieł sztuki, jak obraz „Dama z łasiczką” autorstwa Leonarda da Vinci. W mieście funkcjonują także prywatne muzea. Jednym z nich jest znajdująca się w podziemiach kamienicy przy ulicy Floriańskiej ekspozycja „Dawne narzędzia tortur”. Odwiedzających wita manekin przebrany za średniowiecznego kata.