Tanie loty do Manilli

już od 2536 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od2536 PLN
zPolski
od2800 PLN
zMontenegro
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Manilli są obecnie dostępne z: Berlina i Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Manilli udostępniają linie lotnicze Qatar Airways i SAS.
 
W lipcu najtańsze loty do Manilli są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 01 listopad 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 30 listopad 2020 r.Za tanie loty do Manilli ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 2536 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Manilli warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Manilli z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Qatar Airways. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Manilli zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Filipin.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Manilli. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Manilli i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Obok Filipińczyków mieszkają tam Amerykanie, Hiszpanie, Chińczycy, Arabowie, Indonezyjczycy i Koreańczycy. Manila to prawdziwa mieszanka narodowości, kultur i języków. Z jednej strony przesycona duchem kosmopolityzmu, z drugiej wciąż pielęgnująca azjatyckie tradycje. Tę kulturową różnorodność ciekawie odzwierciedla architektura miasta, rozkład dzielnic i symboliczny podział na przemysłową i nieco przestarzałą północ oraz nowoczesne południe.
 
Środkowa część wyspy Luzon, na której położona jest filipińska stolica, co roku odwiedzana jest przez rzesze turystów z całego świata. I nic dziwnego. Miłośnicy historii odkrywają ślady przeszłości, zwiedzając pałac prezydencki Malacañan, katedrę Niepokalanego Poczęcia czy tamtejsze kościoły, w tym św. Augustyna, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Poszukujący pamiątek, według upodobań, wybierają ogromne centra handlowe albo kameralne bazary. Ci zabiegani, pragnący chwili wypoczynku i ciekawych wrażeń, udają się natomiast do manilskich parków, ogrodu botanicznego lub zoologicznego, pawilonu orchidei i motyli, stołecznego planetarium czy oceanarium. Nieskończenie wiele możliwości, taka właśnie jest Manila.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych