Tanie loty do Manilli

już od 3123 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od3123 PLN
zNiemiec
od4282 PLN
zMontenegro
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Manilli są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Manilli udostępniają linie lotnicze KLM i Swiss.
 
W sierpniu najtańsze loty do Manilli są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 06 grudzień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 12 styczeń 2022 r.Za tanie loty do Manilli ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 3123 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Manilli warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Manilli z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: KLM. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Manilli zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Filipin.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Manilli. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Manilli i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Obok Filipińczyków mieszkają tam Amerykanie, Hiszpanie, Chińczycy, Arabowie, Indonezyjczycy i Koreańczycy. Manila to prawdziwa mieszanka narodowości, kultur i języków. Z jednej strony przesycona duchem kosmopolityzmu, z drugiej wciąż pielęgnująca azjatyckie tradycje. Tę kulturową różnorodność ciekawie odzwierciedla architektura miasta, rozkład dzielnic i symboliczny podział na przemysłową i nieco przestarzałą północ oraz nowoczesne południe.
 
Środkowa część wyspy Luzon, na której położona jest filipińska stolica, co roku odwiedzana jest przez rzesze turystów z całego świata. I nic dziwnego. Miłośnicy historii odkrywają ślady przeszłości, zwiedzając pałac prezydencki Malacañan, katedrę Niepokalanego Poczęcia czy tamtejsze kościoły, w tym św. Augustyna, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Poszukujący pamiątek, według upodobań, wybierają ogromne centra handlowe albo kameralne bazary. Ci zabiegani, pragnący chwili wypoczynku i ciekawych wrażeń, udają się natomiast do manilskich parków, ogrodu botanicznego lub zoologicznego, pawilonu orchidei i motyli, stołecznego planetarium czy oceanarium. Nieskończenie wiele możliwości, taka właśnie jest Manila.