Dyplom uznania dla Blue Sky Travel Warszawa Arkadia za najwyższą sprzedaż produktu TUI Poland wśrod biur agencyjnych w regionie Centralno-Północnym w roku gospodarczym 2010/2011.
Dyplom uznania dla Blue Sky Travel Warszawa Arkadia za najwyższą sprzedaż produktu TUI Poland wśrod biur agencyjnych w regionie Centralno-Północnym w roku gospodarczym 2010/2011.
Klienci o BLUESKY.PL
Margareta![]()
Bardzo dziękuję, Panie Tomaszu.
Nasza dotychczasowa współpraca pokazuje mi, że jest Pan specjalistą od niestandardowych rozwiązań. Dziękuję. 😉
Jakub![]()
Panie Macieju, dziękuję za szybkie zorganizowanie hotelu – dzięki Panu nie musiałem spędzać nocy na lotnisku. Bardzo doceniam to, że pomógł mi Pan w dzień (a w zasadzie wieczór) wolny od pracy – raz jeszcze dziękuję. Dziękuję też emergency line za szybkie przebukowanie lotu.
Maciej![]()
Cali i bardzo szczęśliwi dotarliśmy tuż przed świętami do Polski. Wyjazd do USA był ogromnym sukcesem artystycznym chóru.
Dowodem na to niech będą cztery bisy i owacje na stojąco w Carnegie Hall w Nowym Jorku.
Przeloty odbyły się bez najmniejszych problemów. Pragnę jeszcze raz bardzo podziękować Pani za okazaną pomoc i profesjonalną obsługę.
Zaloguj się używając loginu i hasła

Comments are closed.