City Break

rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

20 cze 2024
22 cze 2024
Dodaj następny pokój

City Break

City Break – pomysł na weekend

To alternatywna opcja dla osób, które nie mają czasu pojechać na dłuższy urlop. Obejmuje ona wyjazdy weekendowe do najciekawszych miejsc Europy, które można odwiedzić dzięki tanim liniom lotniczym. Krótkoterminowa wycieczka pozwala na wypoczynek, a także na poznanie kultury, kuchni i nocnego życia danego regionu.

hiszpania-barcelona - wersja blogBarcelona
Stolica gorącej Hiszpanii, pełna słońca i kolorów. Szerokie plaże, palmy i egzotyczne krajobrazy dodają temu miejscu niezwykłego uroku i magii. Koniecznością jest wizyta w parkach Gaudiego, kościele Sagrada Familia oraz spacer po bulwarach Ramblas’a.

 

 

norwegia-oslo - wersja blogOslo

To z pewnością najpopularniejsze miasto w Norwegii, pełne bogatej fauny i flory. Ciekawą atrakcją jest Oslo Winter Festival odbywający się co roku. Warto również odwiedzić Muzeum Narodowe, Pałac Królewski oraz Centrum Pokojowej Nagrody Nobla.

 

 

irlandia-dublin - wersja blogDublin
Miasto, które często kojarzy się z browarem Guiness’a, w rzeczywistości to stolica Irlandii Północnej, której architektura zbliżona jest do polskiej. Będąc w Dublinie nie można pominąć wizyty College Green, Muzeum Narodowym oraz jak już było wspomniane..Muzeum browaru Guiness’a.

 

 

wielka-brytania-londyn - wersja blogLondyn
Siedziba monarchii brytyjskiej i stolica Londynu tętniąca życiem całą dobę. Spacerując po Londynie koniecznie trzeba wybrać się pod Big Ben’a oraz Opactwo Westminister Abbey oraz wypić tzw. afternoon tea na Oxford Street. Miasto oferuje ciekawą gamę muzeów do zwiedzania, a zwieńczeniem wycieczki może być podziwianie panoramy miasta ze szczytu Katedry Św. Pawła lub London Eye.

 

francja-paryż - wersja blogParyż
Miasto zakochanych w którym każdy może poczuć się magicznie niezależnie od pory dnia. Podziwianie widoku z Wieży Eiffla, spacer Polami Elizejskimi i zabawa w Disneylandzie dostarczą mnóstwa niezapominanych wspomnień.

 

 

niemcy-monachium - wersja blogMonachium
Oktoberfest, Frauenkirche oraz Ogród Angielski to jedne z nielicznych miejsc, które oferuje nam do zobaczenia stolica Bawarii. W tym mieście zawsze coś się dzieje, nie bez powodu więc nazywane jest zaraz po Berlinie, drugą stolicą Niemiec.

Comments are closed.