Tanie loty z Łodzi

już od 214 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
doUkrainy
od214 PLN
doWielkiej Brytanii
od293 PLN
doWłoch
od706 PLN
doBułgarii
od822 PLN
doHiszpanii
doKostaryki
doMontenegro
doPolski (loty krajowe)
doRepubliki Czeskiej
doStanów Zjednoczonych
Niedrogie loty z Łodzi w maju są realizowane do: Kijowa, East Midlands i Forli. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty z Łodzi udostępniają linie lotnicze SkyUp, Ryanair i FLEXFLIGHT.
 
Najniższe ceny lotów z Łodzi są obecnie do Kijowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 04 lipiec 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 05 lipiec 2021 r. Za tanie loty z Łodzi ( do Kijowa) w tych datach zapłacisz tylko 214 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny za połączenia lotnicze zmieniają się bardzo często. Bilety lotnicze z Łodzi warto zakupić jak najwcześniej. W maju tanie loty z Łodzi do Kijowa oferują linie lotnicze: SkyUp. Pamiętaj, że oprócz połączeń z Łodzi zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów z Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów z Łodzi. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.