Tanie loty do Barcelony

już od 330 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od330 PLN
zNiemiec
od1300 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Pełna urokliwych uliczek i niespotykanej nigdzie indziej architektury, Barcelona każdego roku przyciąga wielu odwiedzających. Symbolem miasta jest monumentalny kościół Sagrada Familia. Świątynia ciągle jest w stanie przebudowy, ukończenie obiektu jest o tyle trudne, że podczas wojny domowej grupa anarchistów spaliła plany budynku. Innym równie ciekawym obiektem jest Pawilon Barceloński powstały z okazji Wystawy Światowej. Swoją bryłą oraz rozmieszczeniem pomieszczeń realizuje założenia modernizmu niemieckiego.
 
Chwilę ochłody we wszechobecnym iberyjskim upale odnaleźć można przy wielkiej fontannie na Placu Hiszpańskim w centrum miasta. W okolicy miasta znajduje się słynny klasztor Montserrat ze słynną rzeźbą Czarnej Madonny la Moreneta. Jest to jedno z największych centrów pielgrzymkowych w Katalonii.
 
W bezpośrednim sąsiedztwie miasta znajdują się słynne plaże Costa Brava. Wybrzeże zapewnia niezapomniane malownicze krajobrazy, czystą i ciepłą morską wodę oraz wspaniałe towarzystwo zawsze gotowych do zabawy Katalończyków.
 
Tanie połączenia lotnicze do Barcelony są obecnie dostępne z: Krakowa i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Barcelony udostępniają linie lotnicze Ryanair i Austrian Airlines.
 
W lipcu najtańsze loty do Barcelony są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 10 październik 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 13 październik 2022 r.Za tanie loty do Barcelony ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 330 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Barcelony warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Barcelony z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Barcelony zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Hiszpanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Barcelony. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Barcelony i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.