Tanie loty do Berlina

już od 281 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od281 PLN
zDanii
od505 PLN
zLuksemburgu
od511 PLN
zWłoch
od522 PLN
zNiemiec
od527 PLN
zHolandii
od528 PLN
zWielkiej Brytanii
od632 PLN
zLitwy
od668 PLN
zNorwegii
od703 PLN
zSzwajcarii
od709 PLN
zHiszpanii
od802 PLN
zSzwecji
od836 PLN
zBułgarii
od846 PLN
zRepubliki Irlandii
od865 PLN
zChorwacji
od887 PLN
zRumunii
od898 PLN
zGrecji
od918 PLN
zSłowenii
od1141 PLN
zBośni Herzegowiny
od1143 PLN
zIslandii
od1321 PLN
zPortugalii
od1519 PLN
zAustrii
od1731 PLN
zStanów Zjednoczonych
od2415 PLN
zZjednoczonych Emiratów Arabskich
od2544 PLN
zArabii Saudyjskiej
od2761 PLN
zSenegalu
od2764 PLN
zHong Kongu
od3230 PLN
zGhany
od3437 PLN
zRosji
od3989 PLN
zGwatemali
od4220 PLN
zKolumbii
od4485 PLN
zKanady
od5120 PLN
zIndonezji
od5364 PLN
zTanzanii
od5463 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
Tanie połączenia lotnicze do Berlina są obecnie dostępne z: Krakowa, Kopenhagi i Luksemburgu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Berlina udostępniają linie lotnicze Ryanair, Easy Jet, Eurowings, LOT, SAS i Aer Lingus.
 
W październiku najtańsze loty do Berlina są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 12 październik 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 17 październik 2022 r.Za tanie loty do Berlina ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 281 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Berlina warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Berlina z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Berlina zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Berlina. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Berlina i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najciekawszych miast, jakie można odwiedzić podczas podróży do Niemiec jest Berlin. Jest to miejsce, w którym chyba każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie tutaj, w swoim sąsiedztwie znajdują się najwspanialsze w Europie muzea, modne kluby nocne i tropikalna plaża. Warto poświęcić nieco czasu na spacer po Wyspie Muzeów, znajdującej się niedaleko ścisłego centrum Berlina. Zdecydowanie najatrakcyjniejszą ze znajdujących się tam placówek jest Muzeum Pergamońskie. Chyba najciekawszym prezentowanym tam zabytkiem jest przywieziona z Bagdadu Brama Isztar. Należy ona do najwspanialszych przykładów zachowanej do dziś sztuki asyryjskiej.
 
Oczywiście wizyta w Berlinie nie może obyć się bez odwiedzenia symboli miasta. Jednym z najpopularniejszych obiektów są Brama Brandenburska oraz fragmenty Muru Berlińskiego. Dla zwiedzających udostępniono również gmach niemieckiego parlamentu - Reichstagu. Wejście do wnętrza może być utrudnione przez liczne wycieczki szkolne, rezerwujące znacznie wcześniej wejścia, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość. Warto również wybrać się do berlińskiej katedry. Trawnik przed świątynią jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych mieszkańców miasta. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w na szczycie katedry taras widokowy.