Tanie loty do Berlina

już od 78 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od78 PLN
zPortugalii
od507 PLN
zLitwy
od508 PLN
zWłoch
od511 PLN
zHiszpanii
od527 PLN
zNiemiec
od572 PLN
zUkrainy
od626 PLN
zWielkiej Brytanii
od639 PLN
zRosji
od829 PLN
zEgiptu
od988 PLN
zStanów Zjednoczonych
od2289 PLN
zTajlandii
od2600 PLN
zBrazylii
od2788 PLN
zIndonezji
od3699 PLN
zMajotta
od5912 PLN
zRepubliki Czeskiej
Tanie połączenia lotnicze do Berlina są obecnie dostępne z: Krakowa, Faro i Wilna. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Berlina udostępniają linie lotnicze Ryanair, Easy Jet, UKRAINE, Finnair, Icelandair i KLM.
 
W marcu najtańsze loty do Berlina są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 24 marzec 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 25 marzec 2020 r.Za tanie loty do Berlina ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 78 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Berlina warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Berlina z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Berlina zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Berlina. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Berlina i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najciekawszych miast, jakie można odwiedzić podczas podróży do Niemiec jest Berlin. Jest to miejsce, w którym chyba każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie tutaj, w swoim sąsiedztwie znajdują się najwspanialsze w Europie muzea, modne kluby nocne i tropikalna plaża. Warto poświęcić nieco czasu na spacer po Wyspie Muzeów, znajdującej się niedaleko ścisłego centrum Berlina. Zdecydowanie najatrakcyjniejszą ze znajdujących się tam placówek jest Muzeum Pergamońskie. Chyba najciekawszym prezentowanym tam zabytkiem jest przywieziona z Bagdadu Brama Isztar. Należy ona do najwspanialszych przykładów zachowanej do dziś sztuki asyryjskiej.
 
Oczywiście wizyta w Berlinie nie może obyć się bez odwiedzenia symboli miasta. Jednym z najpopularniejszych obiektów są Brama Brandenburska oraz fragmenty Muru Berlińskiego. Dla zwiedzających udostępniono również gmach niemieckiego parlamentu - Reichstagu. Wejście do wnętrza może być utrudnione przez liczne wycieczki szkolne, rezerwujące znacznie wcześniej wejścia, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość. Warto również wybrać się do berlińskiej katedry. Trawnik przed świątynią jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych mieszkańców miasta. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w na szczycie katedry taras widokowy.