Tanie loty do Berlina

już od 360 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od360 PLN
zHiszpanii
od504 PLN
zWielkiej Brytanii
od534 PLN
zWłoch
od590 PLN
zSzwecji
od759 PLN
zTurcji
od902 PLN
zStanów Zjednoczonych
od2296 PLN
zChin
od2495 PLN
zMeksyku
od3211 PLN
zKostaryki
od5610 PLN
zRepubliki Czeskiej
Tanie połączenia lotnicze do Berlina są obecnie dostępne z: Dusseldorfu, Barcelony i Alicante. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Berlina udostępniają linie lotnicze Eurowings, Vueling, Ryanair, Easy Jet, KLM i Turkish Airlines.
 
W sierpniu najtańsze loty do Berlina są oferowane z Dusseldorfu. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 22 sierpień 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 24 sierpień 2020 r.Za tanie loty do Berlina ( z Dusseldorfu) w tych datach zapłacisz tylko 360 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Berlina warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Berlina z Dusseldorfu oferują obecnie linie lotnicze: Eurowings. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Berlina zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Berlina. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Berlina i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najciekawszych miast, jakie można odwiedzić podczas podróży do Niemiec jest Berlin. Jest to miejsce, w którym chyba każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie tutaj, w swoim sąsiedztwie znajdują się najwspanialsze w Europie muzea, modne kluby nocne i tropikalna plaża. Warto poświęcić nieco czasu na spacer po Wyspie Muzeów, znajdującej się niedaleko ścisłego centrum Berlina. Zdecydowanie najatrakcyjniejszą ze znajdujących się tam placówek jest Muzeum Pergamońskie. Chyba najciekawszym prezentowanym tam zabytkiem jest przywieziona z Bagdadu Brama Isztar. Należy ona do najwspanialszych przykładów zachowanej do dziś sztuki asyryjskiej.
 
Oczywiście wizyta w Berlinie nie może obyć się bez odwiedzenia symboli miasta. Jednym z najpopularniejszych obiektów są Brama Brandenburska oraz fragmenty Muru Berlińskiego. Dla zwiedzających udostępniono również gmach niemieckiego parlamentu - Reichstagu. Wejście do wnętrza może być utrudnione przez liczne wycieczki szkolne, rezerwujące znacznie wcześniej wejścia, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość. Warto również wybrać się do berlińskiej katedry. Trawnik przed świątynią jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych mieszkańców miasta. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w na szczycie katedry taras widokowy.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych