Tanie loty do Berlina

już od 631 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od631 PLN
zSzwajcarii
od683 PLN
zWłoch
od985 PLN
zTanzanii
od2706 PLN
zTajlandii
od3645 PLN
zMeksyku
od3754 PLN
zIndonezji
od4348 PLN
zAustralii
od6134 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Berlina są obecnie dostępne z: Krakowa, Bazylei i Katanii. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Berlina udostępniają linie lotnicze LOT, Lufthansa, Easy Jet, Condor, Swiss i United Airlines.
 
W grudniu najtańsze loty do Berlina są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 20 grudzień 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 31 grudzień 2023 r.Za tanie loty do Berlina ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 631 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Berlina warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Berlina z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Berlina zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Berlina. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Berlina i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najciekawszych miast, jakie można odwiedzić podczas podróży do Niemiec jest Berlin. Jest to miejsce, w którym chyba każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie tutaj, w swoim sąsiedztwie znajdują się najwspanialsze w Europie muzea, modne kluby nocne i tropikalna plaża. Warto poświęcić nieco czasu na spacer po Wyspie Muzeów, znajdującej się niedaleko ścisłego centrum Berlina. Zdecydowanie najatrakcyjniejszą ze znajdujących się tam placówek jest Muzeum Pergamońskie. Chyba najciekawszym prezentowanym tam zabytkiem jest przywieziona z Bagdadu Brama Isztar. Należy ona do najwspanialszych przykładów zachowanej do dziś sztuki asyryjskiej.
 
Oczywiście wizyta w Berlinie nie może obyć się bez odwiedzenia symboli miasta. Jednym z najpopularniejszych obiektów są Brama Brandenburska oraz fragmenty Muru Berlińskiego. Dla zwiedzających udostępniono również gmach niemieckiego parlamentu - Reichstagu. Wejście do wnętrza może być utrudnione przez liczne wycieczki szkolne, rezerwujące znacznie wcześniej wejścia, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość. Warto również wybrać się do berlińskiej katedry. Trawnik przed świątynią jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych mieszkańców miasta. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w na szczycie katedry taras widokowy.