Tanie loty do Berlina

już od 500 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zHolandii
od500 PLN
zDanii
od501 PLN
zLitwy
od518 PLN
zFrancji
od528 PLN
zMacedonii
od541 PLN
zWłoch
od570 PLN
zPolski
od614 PLN
zNorwegii
od633 PLN
zRepubliki Czeskiej
od823 PLN
zBułgarii
od898 PLN
zChorwacji
od935 PLN
zBośni Herzegowiny
od940 PLN
zRumunii
od1036 PLN
zSłowenii
od1067 PLN
zPortugalii
od1203 PLN
zIslandii
od1233 PLN
zWielkiej Brytanii
od1324 PLN
zZjednoczonych Emiratów Arabskich
od2342 PLN
zStanów Zjednoczonych
od2585 PLN
zArabii Saudyjskiej
od2712 PLN
zMeksyku
od3276 PLN
zSenegalu
od3371 PLN
zRosji
od3675 PLN
zTajlandii
od3833 PLN
zBrazylii
od4906 PLN
zAfryki Południowej
Tanie połączenia lotnicze do Berlina są obecnie dostępne z: Amsterdamu, Kopenhagi i Wilna. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Berlina udostępniają linie lotnicze Easy Jet, Air Baltic, Wizz Air, LOT, SAS i Air Serbia.
 
W sierpniu najtańsze loty do Berlina są oferowane z Amsterdamu. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 15 grudzień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 20 grudzień 2022 r.Za tanie loty do Berlina ( z Amsterdamu) w tych datach zapłacisz tylko 500 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Berlina warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Berlina z Amsterdamu oferują obecnie linie lotnicze: Easy Jet. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Berlina zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Berlina. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Berlina i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najciekawszych miast, jakie można odwiedzić podczas podróży do Niemiec jest Berlin. Jest to miejsce, w którym chyba każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie tutaj, w swoim sąsiedztwie znajdują się najwspanialsze w Europie muzea, modne kluby nocne i tropikalna plaża. Warto poświęcić nieco czasu na spacer po Wyspie Muzeów, znajdującej się niedaleko ścisłego centrum Berlina. Zdecydowanie najatrakcyjniejszą ze znajdujących się tam placówek jest Muzeum Pergamońskie. Chyba najciekawszym prezentowanym tam zabytkiem jest przywieziona z Bagdadu Brama Isztar. Należy ona do najwspanialszych przykładów zachowanej do dziś sztuki asyryjskiej.
 
Oczywiście wizyta w Berlinie nie może obyć się bez odwiedzenia symboli miasta. Jednym z najpopularniejszych obiektów są Brama Brandenburska oraz fragmenty Muru Berlińskiego. Dla zwiedzających udostępniono również gmach niemieckiego parlamentu - Reichstagu. Wejście do wnętrza może być utrudnione przez liczne wycieczki szkolne, rezerwujące znacznie wcześniej wejścia, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość. Warto również wybrać się do berlińskiej katedry. Trawnik przed świątynią jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych mieszkańców miasta. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w na szczycie katedry taras widokowy.