Tanie loty do Berlina

już od 439 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od439 PLN
zBelgii
od506 PLN
zHiszpanii
od581 PLN
zSzwecji
od930 PLN
zNiemiec
od1178 PLN
zMołdawii
od1386 PLN
zMalty
od2812 PLN
zStanów Zjednoczonych
od3972 PLN
zMeksyku
od5349 PLN
zKanady
od5917 PLN
zAustralii
od8695 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Berlina są obecnie dostępne z: Warszawy, Brukseli i Palma De Majorka. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Berlina udostępniają linie lotnicze LOT, Ryanair, EUROWINGS, KLM, HAHN i Swiss.
 
W czerwcu najtańsze loty do Berlina są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 22 sierpień 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 25 sierpień 2023 r.Za tanie loty do Berlina ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 439 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Berlina warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Berlina z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Berlina zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Berlina. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Berlina i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najciekawszych miast, jakie można odwiedzić podczas podróży do Niemiec jest Berlin. Jest to miejsce, w którym chyba każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie tutaj, w swoim sąsiedztwie znajdują się najwspanialsze w Europie muzea, modne kluby nocne i tropikalna plaża. Warto poświęcić nieco czasu na spacer po Wyspie Muzeów, znajdującej się niedaleko ścisłego centrum Berlina. Zdecydowanie najatrakcyjniejszą ze znajdujących się tam placówek jest Muzeum Pergamońskie. Chyba najciekawszym prezentowanym tam zabytkiem jest przywieziona z Bagdadu Brama Isztar. Należy ona do najwspanialszych przykładów zachowanej do dziś sztuki asyryjskiej.
 
Oczywiście wizyta w Berlinie nie może obyć się bez odwiedzenia symboli miasta. Jednym z najpopularniejszych obiektów są Brama Brandenburska oraz fragmenty Muru Berlińskiego. Dla zwiedzających udostępniono również gmach niemieckiego parlamentu - Reichstagu. Wejście do wnętrza może być utrudnione przez liczne wycieczki szkolne, rezerwujące znacznie wcześniej wejścia, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość. Warto również wybrać się do berlińskiej katedry. Trawnik przed świątynią jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych mieszkańców miasta. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w na szczycie katedry taras widokowy.