Tanie loty do Берлин

już od 510 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od510 PLN
zGrecji
od531 PLN
zFrancji
od647 PLN
zTurcji
od706 PLN
zNiemiec
od744 PLN
zSzwajcarii
od755 PLN
zAustrii
od808 PLN
zNorwegii
od1147 PLN
zStanów Zjednoczonych
od2261 PLN
zPanamy
od2504 PLN
zMeksyku
od3031 PLN
zRepubliki Czeskiej
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Берлин są obecnie dostępne z: Warszawy, Aten i Paryża. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Берлин udostępniają linie lotnicze LOT, Ryanair, Easy Jet, Turkish Airlines, Lufthansa i KLM.
 
W maju najtańsze loty do Берлин są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 06 lipiec 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 11 lipiec 2021 r.Za tanie loty do Берлин ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 510 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Берлин warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Берлин z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Берлин zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Берлин. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Берлин i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najciekawszych miast, jakie można odwiedzić podczas podróży do Niemiec jest Berlin. Jest to miejsce, w którym chyba każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie tutaj, w swoim sąsiedztwie znajdują się najwspanialsze w Europie muzea, modne kluby nocne i tropikalna plaża. Warto poświęcić nieco czasu na spacer po Wyspie Muzeów, znajdującej się niedaleko ścisłego centrum Berlina. Zdecydowanie najatrakcyjniejszą ze znajdujących się tam placówek jest Muzeum Pergamońskie. Chyba najciekawszym prezentowanym tam zabytkiem jest przywieziona z Bagdadu Brama Isztar. Należy ona do najwspanialszych przykładów zachowanej do dziś sztuki asyryjskiej.
 
Oczywiście wizyta w Berlinie nie może obyć się bez odwiedzenia symboli miasta. Jednym z najpopularniejszych obiektów są Brama Brandenburska oraz fragmenty Muru Berlińskiego. Dla zwiedzających udostępniono również gmach niemieckiego parlamentu - Reichstagu. Wejście do wnętrza może być utrudnione przez liczne wycieczki szkolne, rezerwujące znacznie wcześniej wejścia, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość. Warto również wybrać się do berlińskiej katedry. Trawnik przed świątynią jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych mieszkańców miasta. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w na szczycie katedry taras widokowy.