Tanie loty do Berlina

już od 465 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od465 PLN
zSzwecji
od500 PLN
zHolandii
od602 PLN
zSerbii
od754 PLN
zChorwacji
od823 PLN
zNiemiec
od881 PLN
zMeksyku
od6042 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Berlina są obecnie dostępne z: Warszawy, Sztokholmu i Amsterdamu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Berlina udostępniają linie lotnicze LOT, SAS, KLM, Turkish Airlines, Lufthansa i Aeromexico.
 
W maju najtańsze loty do Berlina są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 23 czerwiec 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 30 czerwiec 2021 r.Za tanie loty do Berlina ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 465 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Berlina warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Berlina z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Berlina zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Berlina. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Berlina i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najciekawszych miast, jakie można odwiedzić podczas podróży do Niemiec jest Berlin. Jest to miejsce, w którym chyba każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie tutaj, w swoim sąsiedztwie znajdują się najwspanialsze w Europie muzea, modne kluby nocne i tropikalna plaża. Warto poświęcić nieco czasu na spacer po Wyspie Muzeów, znajdującej się niedaleko ścisłego centrum Berlina. Zdecydowanie najatrakcyjniejszą ze znajdujących się tam placówek jest Muzeum Pergamońskie. Chyba najciekawszym prezentowanym tam zabytkiem jest przywieziona z Bagdadu Brama Isztar. Należy ona do najwspanialszych przykładów zachowanej do dziś sztuki asyryjskiej.
 
Oczywiście wizyta w Berlinie nie może obyć się bez odwiedzenia symboli miasta. Jednym z najpopularniejszych obiektów są Brama Brandenburska oraz fragmenty Muru Berlińskiego. Dla zwiedzających udostępniono również gmach niemieckiego parlamentu - Reichstagu. Wejście do wnętrza może być utrudnione przez liczne wycieczki szkolne, rezerwujące znacznie wcześniej wejścia, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość. Warto również wybrać się do berlińskiej katedry. Trawnik przed świątynią jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych mieszkańców miasta. Dodatkową atrakcją jest znajdujący się w na szczycie katedry taras widokowy.