Tanie loty do Delhi z Polski

już od 2156 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od2156 PLN
zGdańska
od2560 PLN
zRzeszowa
od2830 PLN
zWrocławia
od2839 PLN
zPoznania
od4719 PLN
zKatowic
od4903 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Delhi są obecnie z Warszawy, Gdańska i Rzeszowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Delhi w maju zaczynają się od 2156 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Delhi, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 17 maj 2024 r. Na powrót z Delhi najlepiej wybrać 24 maj 2024 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Delhi warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Delhi w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i LOT. Tanie loty Polska Delhi są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Delhi oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Delhi z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Delhi. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Delhi zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Indie nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Delhi. Podane ceny są orientacyjne.
 
Delhi jest olbrzymią aglomeracją, zamieszkaną przez ponad 17 milionów ludzi. Ta miejska dżungla, choć na pozór chaotyczna i kompletnie niezrozumiała dla Europejczyka, jest niezwykle ciekawym miejscem, które bez wątpienia warto zwiedzić.
 
Przyjeżdżając do Indii, możesz być zaskoczony metodami transportu. Lawirujący wąskimi uliczkami kierowcy, nieprzestrzegający przepisów, ograniczani jedynie przez błąkające się po ulicach krowy to widok dla Polaka kompletnie niespotykany. Dodajmy do tego kilometrowe korki riksz i ciągłe trąbienie klaksonów... Azja w pełnym tego słowa znaczeniu. Ma to jednak swój klimat, a po początkowym szoku, wszystkie te wyczyny wywołują uśmiech na twarzy. W Delhi warto szczególnie zwiedzić takie miejsca, jak grobowiec Humajuna – olbrzymi kompleks budowli w stylu indyjsko-perskim czy Kutb Minar – największy indyjski minaret muzułmański, z którego szczytu można podziwiać przepiękną panoramę miasta. Interesująca jest także świątynia Lotosu, zbudowana, jak nazwa wskazuje, w kształcie kwiatu. Jest to świątynia wielowyznaniowa, w której może modlić się każdy, ponieważ nie ma tam symboli jakiejkolwiek wiary.
 
Zainteresowanych hinduizmem z pewnością oczaruje największa hinduistyczna świątynia – Akshardham. Oprócz samego budynku, znajdują się tu także przepiękne ogrody, w których można odpocząć od zgiełku miasta.