Tanie loty do Dublina z Polski

już od 266 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od266 PLN
zKrakowa
od390 PLN
zRzeszowa
od504 PLN
zWrocławia
od505 PLN
zŁodzi
od542 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Dublina są obecnie z Katowic, Krakowa i Rzeszowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Dublina w sierpniu zaczynają się od 266 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Dublin, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 10 wrzesień 2020 r. Na powrót z Dublina najlepiej wybrać 15 wrzesień 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Dublin warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Dublina w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Dublin są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Dublina oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Dublina z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Dublina. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Dublina zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Republika Irlandii nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Dublin. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jednym z najpopularniejszych europejskich imprezowych miast jest irlandzki Dublin. Miasto to znane jest z unikalnej atmosfery oraz niskiej ceglanej zabudowy. Próżno jednak szukać tu monumentalnych i bardzo starych zabytków. Niewiele obiektów powstałych przed XVII wiekiem przetrwało do naszych czasów. Do kilku, które przetrwały należy obronna twierdza wybudowana w XIII wieku przez wojska normańskie. Drugim, równie interesującym zabytkiem jest więzienie Kilmainham Gaol. Obecnie funkcjonuje w nim muzeum. Obecnie jego wnętrza najczęściej wykorzystywane są przez filmowców. Kręcono w nim między innymi film sensacyjny "Święci z Bostonu". Najdroższą i zarazem najbardziej reprezentacyjną ulicą irlandzkiej stolicy jest O’Connell. Przy niej znajdują się najbardziej ekskluzywne sklepy w mieście.
 
Najatrakcyjniejsze w Dublinie są jednak liczne puby. Nie ma chyba bardziej klimatycznego miejsca na świecie na wypicie kufla gorzkiego, ciemnego piwa, niż niewielki rodzinny bar. Dla amatorów mocniejszych trunków najlepsza będzie oryginalna irlandzka whiskey. Miasto najlepiej odwiedzić w marcu, kiedy odbywa się tam najweselsze święto związane ze św. Patrykiem, patronem wyspy. Wtedy to korowody przebranych w zielone stroje mieszkańców uczestniczy w zabawie na ulicach miasta.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych