Tanie loty do Dubrownika

już od 648 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od648 PLN
zNiemiec
od716 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Dubrownika są obecnie dostępne z: Warszawy i Monachium. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Dubrownika udostępniają linie lotnicze Wizz Air i LOT.
 
W maju najtańsze loty do Dubrownika są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 29 lipiec 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 01 sierpień 2022 r.Za tanie loty do Dubrownika ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 648 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Dubrownika warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Dubrownika z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Dubrownika zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Chorwacji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Dubrownika. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Dubrownika i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dubrownik, wpisany na listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO to jedno z najbardziej znanych i najpiękniejszych miast Chorwacji, które urzeka wyjątkową architekturą i atmosferą. Nie bez przyczyny ponad milion turystów rocznie odwiedza 'Perłę Adriatyku” - jak jest też nazywany. Jest to jedno z z najpiękniejszych miast Bałkanów, położone w południowej Dalmacji, w basenie Morza Adriatyckiego.
 
Cała stara część miasta otoczona jest ogromnymi murami obronnymi, wyznaczającymi jej granice. Spacerując po murach można podziwiać piękne widoki na usłane masą czerwonych dachówek ulice, a z drugiej zaś strony zachwycać się szafirowym morzem i wyspami. Kamienne domy i ulice dodają niespotykanego uroku starówce. Powinieneś przejść się słynną ulicą Stradun, przecinającą środek miasta, na której znajdziesz Kościół św. Błażeja – patrona, Pałac Rektorów oraz Pałac Sponza, który przetrwał trzęsienie ziemi, mające miejsce w XVII wieku.
 
Jeżeli jesteś miłośnikiem teatru i sztuki, z pewnością spodoba Ci się odbywający się w sierpniu Letni Festiwal, tzw. „Dubrovacke Ljetne Igre”. Na ulicach miasta odbywają się wtedy liczne przedstawienia teatralne, koncerty muzyki poważnej i wystawy. Żądni kąpieli słonecznych mogą wylegiwać się na plaży z widokiem na mury miasta. Dubrownik jest też miejscem, które nie zasypia, liczne dyskoteki, ciepłe noce, drinki i zabawy usatysfakcjonują każdego amatora upojnych wieczorów!