Tanie loty do Erywania

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Erywania warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Erywania zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Armenii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Erywania. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Erywania i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położony w środkowej części Armenii i otoczony z trzech stron górami Erywań, nazywany jest również Erewaniem, Erivanem, Jerewanem czy Jerevanem. Nawet zróżnicowana pisownia sprawia, że stolica kraju z ponad milionową populacją jest warta zapamiętania, a co więcej odwiedzenia. Erywań jest jednym z najstarszych ośrodków miejskich na świecie. To prawie kolebka cywilizacji. Jego starożytna historia sięga założonej w 782 roku p.n.e. twierdzy Erebuni. Mimo pozornej egzotyki, kultura w stolicy Armenii podobna jest do innych dużych, europejskich miast – to miejsce idealne na wakacje – bez przemocy, za to z dużą, społeczną aktywizacją. Miasto podzielone jest na dwie części przez rzekę Hrazdan, która płynie w malowniczym kanionie. Centralna część stolicy składa się z trzech głównych placów, na których znajdują się m.in. liczne ministerstwa oraz hotel zaprojektowany w najlepszym stylu ormiańskiej tradycji. Podczas zwiedzania, warto odwiedzić Muzeum Starych Rękopisów i położony monumentalnie na wzgórzu pomnik Matki Armenii, która czuwa nad miastem. W ciągu dnia możesz zajrzeć też do dwóch pięknych kościołów - jeden z nich umiejscowiony jest na alei Mashtots, niedaleko od centrum miasta.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych