Tanie loty do Erywania

już od 1894 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1894 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Erywania są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Erywania udostępniają linie lotnicze i LOT.
 
W kwietniu najtańsze loty do Erywania są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 15 lipiec 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 19 lipiec 2023 r.Za tanie loty do Erywania ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 1894 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Erywania warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Erywania z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Erywania zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Armenii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Erywania. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Erywania i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położony w środkowej części Armenii i otoczony z trzech stron górami Erywań, nazywany jest również Erewaniem, Erivanem, Jerewanem czy Jerevanem. Nawet zróżnicowana pisownia sprawia, że stolica kraju z ponad milionową populacją jest warta zapamiętania, a co więcej odwiedzenia. Erywań jest jednym z najstarszych ośrodków miejskich na świecie. To prawie kolebka cywilizacji. Jego starożytna historia sięga założonej w 782 roku p.n.e. twierdzy Erebuni. Mimo pozornej egzotyki, kultura w stolicy Armenii podobna jest do innych dużych, europejskich miast – to miejsce idealne na wakacje – bez przemocy, za to z dużą, społeczną aktywizacją. Miasto podzielone jest na dwie części przez rzekę Hrazdan, która płynie w malowniczym kanionie. Centralna część stolicy składa się z trzech głównych placów, na których znajdują się m.in. liczne ministerstwa oraz hotel zaprojektowany w najlepszym stylu ormiańskiej tradycji. Podczas zwiedzania, warto odwiedzić Muzeum Starych Rękopisów i położony monumentalnie na wzgórzu pomnik Matki Armenii, która czuwa nad miastem. W ciągu dnia możesz zajrzeć też do dwóch pięknych kościołów - jeden z nich umiejscowiony jest na alei Mashtots, niedaleko od centrum miasta.