Tanie loty do Johannesburg z Polski

już od 2225 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od2225 PLN
zKrakowa
od2227 PLN
zWarszawy
od2283 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Johannesburg są obecnie z Gdańska, Krakowa i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Johannesburg w sierpniu zaczynają się od 2225 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Johannesburg, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 02 wrzesień 2021 r. Na powrót z Johannesburg najlepiej wybrać 09 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Johannesburg warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Johannesburg w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi SAS i Turkish Airlines. Tanie loty Polska Johannesburg są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Johannesburg oferują linie: SAS.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Johannesburg z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Johannesburg. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Johannesburg zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Afryka południowa nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Johannesburg. Podane ceny są orientacyjne.
 
Czy wiesz dlaczego w Johannesburgu jajko należy gotować minutę dłużej niż zazwyczaj? Albo dlaczego seringa indyjska, podobna do naszego bzu, tak zadomowiła się w tej południowoafrykańskiej metropolii, że niemal zupełnie opanowała jej przedmieścia?
 
Ciekawostki na temat Johannesburga nie ograniczają się do wskazania na jego „złote” pochodzenie (nazywa się je również Egoli, co oznacza „miejsce złota”) oraz na fakt, że 40 procent światowego wydobycia cennego surowca ma miejsce właśnie tutaj. Mieszkańcy Johannesburga nazywają je zdrobniale Jozi, od Jozi Maboneng, czyli „miasto świateł”, ze względu na kalejdoskop neonowych barw, który ozdabia je po zmierzchu.
 
Nie tylko poszukiwacze złota czy poszukiwacze nocnych wrażeń znajdą tu zajęcie (tym drugim polecamy Emprerors Palace − ekskluzywne kasyno i centrum rozrywki) – pamiętać należy, że to przede wszystkim jedno z największych miast Czarnego Kontynentu.W pobliżu znajduje się Park Lwów, Sanktuarium Słoni, Wioska Lesedi oraz typowo afrykański park nazwany Kolebką Ludzkości. Przypomina on, że tutejsza ziemia oprócz żył złota skrywa szczątki praczłowieka – odnaleziono ich tutaj najwięcej na Ziemi.
 
Miłośników monumentalnej, afrykańskiej przyrody zwabi zapewne, odległa o trochę ponad pół godziny jazdy od Johannesburga, Zapora Hartbeespoort. Na miejscu można wybrać się w rejs promem, przejechać kolejką linową albo powędkować. Roztacza się stąd piękny widok na góry Magaliesberg.