Tanie loty do Katowic

już od 86 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zUkrainy
od86 PLN
zSzwecji
od91 PLN
zNorwegii
od93 PLN
zNiemiec
od97 PLN
zWielkiej Brytanii
od198 PLN
zWłoch
od223 PLN
zHiszpanii
od326 PLN
zIzraela
od357 PLN
zBułgarii
od504 PLN
zCypr
od510 PLN
zZjednoczonych Emiratów Arabskich
od564 PLN
zBelgii
od634 PLN
zPortugalii
od1266 PLN
zKanady
od3268 PLN
zJaponii
od12542 PLN
zPolski (loty krajowe)
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
Tanie połączenia lotnicze do Katowic są obecnie dostępne z: Lwowa, Sztokholmu i Oslo. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Katowic udostępniają linie lotnicze Wizz Air, Ryanair, LOT i Lufthansa.
 
W lipcu najtańsze loty do Katowic są oferowane z Lwowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 27 listopad 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 30 listopad 2020 r. Za tanie loty do Katowic ( z Lwowa) w tych datach zapłacisz tylko 86 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Katowic warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Katowic z Lwowa oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Katowic zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Katowic. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Katowic i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych