Tanie loty do Kefalonii z Polski

już od 1123 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od1123 PLN
zPoznania
od1127 PLN
zKrakowa
od1614 PLN
zWrocławia
od1839 PLN
zLublin
od8950 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Kefalonii są obecnie z Warszawy, Poznania i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Kefalonii w listopadzie zaczynają się od 1123 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Kefalonia, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 04 luty 2022 r. Na powrót z Kefalonii najlepiej wybrać 23 luty 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Kefalonia warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Kefalonii w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Lufthansa, Swiss i LOT. Tanie loty Polska Kefalonia są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Kefalonii oferują linie: Lufthansa.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Kefalonii z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Kefalonii. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kefalonii zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Grecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kefalonia. Podane ceny są orientacyjne.