Tanie loty do Малага

już od 201 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od201 PLN
zNiemiec
od500 PLN
zMontenegro
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Малага są obecnie dostępne z: Wrocławia i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Малага udostępniają linie lotnicze Ryanair i Easy Jet.
 
W maju najtańsze loty do Малага są oferowane z Wrocławia. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 24 maj 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 28 maj 2021 r.Za tanie loty do Малага ( z Wrocławia) w tych datach zapłacisz tylko 201 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Малага warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Малага z Wrocławia oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Малага zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Hiszpanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Малага. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Малага i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Kąpiele w ciepłym akwenie, opalenizna w kolorze złota, interesujące zabytki i moc atrakcji to tylko część tego, co może Ci zaoferować jedna z pereł południowej Hiszpanii – Malaga. Jeśli Twoją pasją jest odkrywanie tajemnic minionych dziejów, pobyt w Maladze z pewnością będziesz mógł zaliczyć do udanych. W ośrodku tym znajduje się bowiem wiele ciekawych pod względem historycznym budowli. Twierdza La Alcazaba – dzisiejsza siedziba Muzeum Archeologicznego, czy Katedra Wcielenia określana mianem La Manquita, czyli jednoręka kobieta, to tylko niektóre z nich. Kochasz kulturę i sztukę? Nie zapomnij zwiedzić znajdującego się w Maladze Muzeum Picassa, któremu synowa i wnuk mistrza przekazali prace ze swojej prywatnej kolekcji. Po zwiedzaniu, wybierz się na Costa del Sol – Wybrzeże Słońca. Zrelaksuj się na jednej z plaż, pospaceruj brzegiem Morza Śródziemnego lub zadbaj o swoją formę i aktywnie wypocznij. Obserwuj zachwycające widoki, których na próżno szukać gdzie indziej. Wieczorem poznaj uroki nocnego życia, wybierz się na przechadzkę tętniącymi życiem bulwarami i skosztuj lokalnych przysmaków w restauracjach pełnych miłego dla ucha gwaru. Malaga czeka właśnie na Ciebie!