Tanie loty do Malagi z Polski

już od 260 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od260 PLN
zWrocławia
od325 PLN
zKrakowa
od425 PLN
zGdańska
od1032 PLN
zPoznania
od1061 PLN
zKatowic
od1092 PLN
zRzeszowa
od6520 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Malagi są obecnie z Warszawy, Wrocławia i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Malagi w wrześniu zaczynają się od 260 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Malaga, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 21 październik 2021 r. Na powrót z Malagi najlepiej wybrać 28 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Malaga warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Malagi w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Lufthansa i Air France. Tanie loty Polska Malaga są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Malagi oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Malagi z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Malagi. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Malagi zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Hiszpania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Malaga. Podane ceny są orientacyjne.
 
Przyjemne letnie ciepło i orzeźwiająca morska bryza. Już od przyjazdu tym właśnie odwiedzających powita hiszpańska Malaga. Miasto ma w sobie to coś, co przyciąga i nie pozwala się oderwać. Dzięki ciepłemu i łagodnemu klimatowi na pobliskiej równinie Hoja de Malaga rosną malownicze gaje pomarańczowe. Warto odwiedzić je, kiedy owoce są już dojrzałe, aby nacieszyć się wspaniałym aromatem unoszącym się w powietrzu. Wypoczywając w jednej z licznych restauracji, warto spróbować lokalnego przysmaku – espeto, czyli sardynek z grilla. Do największych atrakcji miasta należą ruiny zamku Gibralfaro. Dawniej potężna mauryjska forteca obecnie należy do najchętniej odwiedzanych miejsc w mieście. Obronne mury twierdzy udostępniono zwiedzającym tworząc na ich szczycie punkt widokowy. Przy sprzyjającej pogodzie można z nich dostrzec Gibraltar oraz zbocza Atlasu. Ruiny drugiego, znacznie starszego, bo wybudowanego przez Rzymian zamku Alcazaba przekształcono w muzeum archeologiczne. Dla spragnionych mocnych wrażeń niewątpliwą atrakcja będzie arena corridy, gdzie do dziś odbywają się zmagania człowieka z potężnym bykiem. Wizyta w Maladze to również doskonała okazja, aby nauczyć się flamenco. Bo gdzie lepiej zacząć naukę niż w ojczyźnie tego tańca?