Tanie loty do Malty z Polski

już od 268 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od268 PLN
zKatowic
od353 PLN
zPoznania
od719 PLN
zGdańska
od943 PLN
zWrocławia
od977 PLN
zRzeszowa
od1086 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Malty są obecnie z Krakowa, Katowic i Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Malty w sierpniu zaczynają się od 268 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Malta, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 24 wrzesień 2021 r. Na powrót z Malty najlepiej wybrać 27 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Malta warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Malty w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Wizz Air, Swiss i LOT. Tanie loty Polska Malta są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Malty oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Malty z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Malty. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Malty zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Malta nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Malta. Podane ceny są orientacyjne.