Tanie loty do Manchesteru

już od 240 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od240 PLN
zNiemiec
od648 PLN
zMontenegro
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Manchesteru są obecnie dostępne z: Gdańska i Dusseldorfu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Manchesteru udostępniają linie lotnicze Ryanair i Eurowings.
 
W sierpniu najtańsze loty do Manchesteru są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 13 sierpień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 25 sierpień 2021 r.Za tanie loty do Manchesteru ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 240 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Manchesteru warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Manchesteru z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Manchesteru zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Wielkiej Brytanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Manchesteru. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Manchesteru i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Nazywano go kiedyś fabrycznym piekłem. Dziś jest jednym z najważniejszych centrów życia naukowego i artystycznego Anglii. Manchester, miasto z tysiącletnią tradycją, zachwyca ciekawą architekturą, bogatą ofertą kulturalną i niepowtarzalnym klimatem dawnego ośrodka przemysłowego. Duże wrażenie robi spacer po najstarszej dzielnicy, Castelfield, utrzymanej w stylu wiktoriańskim. Szereg domów z epoki, mostki, kanały i ten charakterystyczny widok przycumowanych do brzegu barek transportowych. W Castelfield znajduje się imponujący budynek biblioteki John Ryland’s Library, pozostałości murów obronnych i słynne Museum of Science & Industry. Jeśli chcesz poczuć ducha dawnego Manchesteru, znajdź też koniecznie Barton Square i St John Street z gregoriańskimi kamienicami.
 
Miasto słynie też ze swoich naukowych instytutów, jednej z najstarszych szkół średnich (założonej w XVI wieku) i doskonałego obserwatorium. Nie można jednak zapomnieć o artystycznym obliczu Manchesteru. To w końcu stąd pochodzą takie zespoły, jak Simply Red, Oasis czy Bee Gees. To tu narodziła się największa brytyjska orkiestra The Halle Orchestra, działająca od 1857 roku! Dziś w Manchesterze króluje głównie muzyka klubowa, ale dziesiątki sklepów specjalizują się wyłącznie w sprzedaży płyt, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli wieczorem chcesz wytchnąć po męczącym dniu, z łatwością znajdziesz dobry bar z oryginalnym piwem, ciekawy spektakl w teatrze czy nową wystawę w jednej z wielu galerii.