Tanie loty do Mediolanu z Malediwów

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Malediwy Mediolan warto rezerwować jak najwcześniej.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Mediolanu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Malediwów do Mediolanu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Mediolanu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Malediwy Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Mediolan. Podane ceny są orientacyjne.
 
Mediolan, nazywany przez niektórych światową stolicą mody, jest najbogatszym i najprężniej rozwijającym się włoskim miastem. Stolica regionu Lombardii rokrocznie przyciąga miliony turystów, zachęcając ich genialnym połączeniem oryginalnego klimatu i stylu architektonicznego miasta, z nowymi, innowacyjnymi i często zaskakującymi wpływami współczesnego designu.
 
Rozpoczynając zwiedzanie Mediolanu, warto zdecydować się na obejrzenie zabytków. Swoje pierwsze kroki można skierować w stronę ceglanego zamku Castello Sforzesco z XV wieku, gdzie znajdują się bardzo ciekawe muzea sztuki i instrumentów muzycznych. Potem zdecyduj się na spacer do Rotundy della Bessana, kompleksu barokowych budynków, gdzie znajdziesz niezwykły ogród i stary cmentarz. Z innych ciekawych miejsc, godne polecenia są Cimitero Monumentale – stary, neoklasycystyczny cmentarz i Duomo, olbrzymia gotycka katedra.
 
Mediolan to jednak nie tylko zabytki. Można tu, na przykład, przejść się do niezwykłej Galerii Vittorio Emanuele, XIX-wiecznego centrum handlowego. Także miejski stadion – San Siro, na którym rozgrywają swoje mecze zarówno piłkarze AC Milan, jak i Interu Mediolan, powinien zachwycić każdego fana piłki nożnej.
 
Miłośnicy mody zawsze znajdą w stolicy Lombardii coś dla siebie, butiki w mieście mają wszyscy najbardziej znani producenci i projektanci. Po zwiedzaniu Mediolanu zawsze można usiąść sobie w jednej z kawiarenek i wypatrywać znanych supermodelek i supermodeli, którzy często pojawiają się tu w ramach pracy.