Tanie loty do Moskwy z Polski

już od 799 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od799 PLN
zGdańska
od886 PLN
zKatowic
od1045 PLN
zKrakowa
od1053 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Moskwy są obecnie z Warszawy, Gdańska i Katowic.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Moskwy w sierpniu zaczynają się od 799 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Moskwa, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 15 wrzesień 2021 r. Na powrót z Moskwy najlepiej wybrać 28 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Moskwa warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Moskwy w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Austrian Airlines, KLM, LOT i Swiss. Tanie loty Polska Moskwa są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Moskwy oferują linie: Austrian Airlines.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Moskwy z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Moskwy. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Moskwy zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Rosja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Moskwa. Podane ceny są orientacyjne.
 
Marzysz o ciekawej podróży pod względem historycznym i kulturowym? Nie zastanawiaj się dłużej nad wyborem odpowiedniego miejsca, tylko leć do Moskwy. Niezapomniane przeżycia gwarantowane.
 
Rosyjska stolica niczym magnes przyciąga turystów z całego świata. Zwabia ich do siebie przede wszystkim jedyną w swoim rodzaju atmosferą, niezwykle bogatą architekturą oraz szeroką ofertą kulturalną. Będąc w Moskwie, poczujesz zarówno powiew dawnych czasów carskich, jak i podmuch nowoczesności. Bez wątpienia zachwyci Cię moskiewski symbol wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO – Plac Czerwony. Zobaczysz tam m.in. słynny Kreml, Mauzoleum Lenina, Katedrę św. Bazylego i Kazańską, dawną siedzibę KGB i NKWD – Łubiankę, a także GUM, czyli Główny Powszechny Dom Towarowy wypełniony po brzegi ekskluzywnymi towarami. Koniecznie zwiedź tamtejsze muzea, a w szczególności Państwową Galerię Trietiakowską, w której znajdują się prawdziwe arcydzieła sztuki rosyjskiej.
 
Szukasz atrakcji? Udaj się do moskiewskiego zoo, wybierz się na spacer głównym deptakiem miasta, jakim jest Arbat, lub do jednego z tamtejszych parków, a wieczorem poznaj smak nocnego życia w rosyjskiej stolicy.