Tanie loty do Neapolu

już od 423 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od423 PLN
zNiemiec
od730 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Neapolu są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Neapolu udostępniają linie lotnicze Wizz Air i IBERIA.
 
W październiku najtańsze loty do Neapolu są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 19 październik 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 23 październik 2021 r.Za tanie loty do Neapolu ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 423 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Neapolu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Neapolu z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Neapolu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Włoch.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Neapolu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Neapolu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położony w południowych Włoszech Neapol do dziś należy do centrów kultury, sztuki i pizzy. Imponujące renesansowe gmachy i warowne twierdze wyglądają niczym niewielkie zabawki w porównaniu z potężnym Wezuwiuszem górującym nad miastem. Masywna forteca Castel Nuovo wybudowana tuż przy neapolitańskim wybrzeżu, przez królów aragońskich miała stanowić najważniejszy punkt obrony Neapolu. Została ona uznana za najważniejszy zabytek w mieście. W wolnej chwili warto odwiedzić Muzeum Archeologiczne. W swoich zbiorach posiada ono wiele zabytków pochodzących ze starożytnego Herkulanum i Pompei. Miasto pełne jest wspaniałych cudów architektury renesansu oraz baroku. Pałac królewski w obecnej postaci jest efektem licznych modernizacji, które zakończono dopiero po II wojnie światowej. Naprzeciw fasady pałacu znajduje się zachwycająca, wykonana z białego marmuru kolumnada XIX-wiecznego kościoła San Francesco di Paola. Świątynia wzorowana była na rzymskim Panteonie. Neapol jest miastem, na zwiedzanie którego poświęcić można cały urlop. W przerwie między spacerami warto udać się do najstarszej w mieście pizzerii Brandi, aby dowiedzieć się jak powinna smakować prawdziwa włoska pizza.