Tanie loty do Palermo

już od 1064 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1064 PLN
zNiemiec
od1614 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Palermo są obecnie dostępne z: Krakowa i Frankfurtu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Palermo udostępniają linie lotnicze Lufthansa i KLM.
 
W sierpniu najtańsze loty do Palermo są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 12 listopad 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 13 listopad 2022 r.Za tanie loty do Palermo ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 1064 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Palermo warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Palermo z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Lufthansa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Palermo zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Włoch.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Palermo. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Palermo i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Palermo - Na atmosferę włoskich miast i miasteczek w dużej mierze wpływają obiekty architektury z różnych epok. Starożytność przeplata się tu ze średniowieczem, renesansowe obiekty zaś sąsiadują z majestatycznymi budynkami doby baroku. Historia odcisnęła swoje piętno również i na położonym na Sycylii Palermo. W mieście nie brakuje wspaniałych zabytków, które z pewnością spodobają się miłośnikom historii i architektury. Obowiązkowo należy zobaczyć budynek sycylijskiego parlamentu mieszczącego się w dawnym pałacu Normanów. Ten wywodzący się ze Skandynawii lud pozostawił po sobie również inne budowle: katedrę, pałacu Ziza czy kościół św. Jana. To jednak tylko niektóre z najciekawszych zabytków Palermo.
 
Warto udać się na miejscowe targowiska – Vucciria, Ballarò lub Capo, pachnące zawsze świeżymi warzywami i owocami, przyprawami, rybami typowymi dla śródziemnomorskiej kuchni. Targi zawsze są tłoczne i głośne. Dla miejscowych stanowią okazję do spotkań i pogawędek ze znajomymi. Turyści natomiast mogą tam nie tylko zrobić zakupy czy zjeść posiłek, lecz także wyczuć atmosferę typową na arabskich targach. To bowiem Arabowie podnieśli handel do rangi niemal ceremonii na Sycylii.
 
Palermo położone jest nad morzem, dlatego w ramach odpoczynku możesz udać się na plażę lub spacer promenadą. Z pobliskich wzgórz natomiast podziwiać można wspaniałą panoramę miasta i okolic.