Tanie loty do Париж

już od 104 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od104 PLN
zNiemiec
od510 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Miasto zakochanych. Jedno z ulubionych miast artystów, pisarzy i reżyserów. Paryż, stolica Francji, to z pewnością jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie.
 
Najbardziej zaskakującą rzeczą w Paryżu jest jego różnorodność. Możesz zjeść obiad na wieży Eiffla, podziwiając panoramę miasta lub przejść się na Montmartre, aby obejrzeć Katedrę Notre-Dame. Ale możesz także skręcić w jedną z bocznych uliczek i spróbować przysmaków w jednej z małych restauracyjek, czy przejść się ulicami w nieznanym sobie kierunku, chłonąc magiczną atmosferę wąskich alejek.
 
W mieście jest kilka atrakcji, które warto bez wątpienia odwiedzić. Dzielnica Czerwonych Latarni, jedna z najpopularniejszych lokalizacji wśród turystów, potrafi zaszokować nawet najbardziej liberalnych. Łuk triumfalny to świetne miejsce, aby zrobić kilka zdjęć, a Rue de Rivioli jest niezwykłą ulicą, jeśli ma się pełny portfel lub ochotę na "window shopping".
 
Będąc w tym francuskim mieście, warto przejść się do kilku galerii sztuki. To w Paryżu znajduje się Luwr, w którym można zobaczyć takie dzieła, jak Mona Lisa, czy Nike z Samotraki. W Musée d'Orsay będziesz mógł zobaczyć dzieła Degasa, Gaugaina i Renoira. W mieście znajdziesz też osobne muzeum poświęcone rzeźbom Rodina.
 
Tanie połączenia lotnicze do Париж są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Париж udostępniają linie lotnicze Ryanair i Easy Jet.
 
W maju najtańsze loty do Париж są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 11 maj 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 18 maj 2021 r.Za tanie loty do Париж ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 104 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Париж warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Париж z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Париж zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Francji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Париж. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Париж i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.