Tanie loty do Poznania

już od 254 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zUkrainy
od254 PLN
zDanii
od313 PLN
zPolski (loty krajowe)
od399 PLN
zHiszpanii
od417 PLN
zGrecji
od523 PLN
zRepubliki Czeskiej
od540 PLN
zNiemiec
od584 PLN
zŁotwa
od626 PLN
zSzwajcarii
od663 PLN
zLitwy
od696 PLN
zBelgii
od756 PLN
zRosji
od768 PLN
zRumunii
od865 PLN
zSzwecji
od873 PLN
zAustrii
od979 PLN
zTunezji
od1290 PLN
zCypr
od1362 PLN
zAlbanii
od2274 PLN
zTurcji
od3045 PLN
zZjednoczonych Emiratów Arabskich
od3307 PLN
zStanów Zjednoczonych
od3595 PLN
zKanady
od4380 PLN
zIraku
od8668 PLN
zIndii
od12181 PLN
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Poznania są obecnie dostępne z: Kijowa, Billund i Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Poznania udostępniają linie lotnicze Ryanair, LOT, Lufthansa, Austrian Airlines, MIDDLE i United Airlines.
 
W sierpniu najtańsze loty do Poznania są oferowane z Kijowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 09 listopad 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 16 listopad 2021 r.Za tanie loty do Poznania ( z Kijowa) w tych datach zapłacisz tylko 254 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Poznania warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Poznania z Kijowa oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Poznania zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Poznania. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Poznania i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Należący do najdynamiczniej rozwijających się miast Polski Poznań, poza licznym gronem przedsiębiorców przyciąga również wielu turystów. Do jego najwspanialszych zabytków należy wybudowany dla niemieckiego cesarza Fryderyka Wilhelma, II Zamek Cesarski. Jest to również miejsce, w którym odbywa się wiele imprez kulturalnych.
 
Na chwilę relaksu warto wybrać się na poznański Stary Rynek, albo do jednego z miejskich terenów zielonych. Najpiękniejszymi tego typu zakątkami Poznania są ogrody zoologiczne oraz park Sołacki. W mieście znajdziesz również świadectwa stykania się kultury polskiej i niemieckiej w regionie, gdyż Wielkopolska była w przeszłości miejscem kolonizacji niemieckich Bambrów. Obecnie w mieście działa nowoczesne muzeum Bambrów poznańskich, a w ścisłym centrum znajduje się pomnik przedstawiający kobietę w niemieckim stroju ludowym.
 
Wizyta w Poznaniu nie powinna się jednak ograniczać jedynie do odwiedzenia zabytków. W mieście działa wiele klubów, wśród których każdy znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce na nocną zabawę. W centrum działają obok siebie puby jazzowe, hiphopowe oraz takie z tradycyjną muzyką irlandzką. Ciekawym widowiskiem jest natomiast festiwal teatralny i muzyczny „Malta”, dla którego sceną są ulice w praktycznie każdym zakątku miasta.