Tanie loty do Pragi

już od 545 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od545 PLN
zAfryki Południowej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Masz ochotę na chwilę zapomnienia? Czekasz na upragniony urlop? A może po prostu chcesz poznać bliżej jedną z najciekawszych stolic Europy? Nie zwlekaj ani minuty dłużej, spakuj walizkę, kup bilet i odwiedź niezwykłe miejsce nad Wełtawą.
 
Kto odwiedził Pragę, a nie podjął wysiłku pokonania setki stopni wiodących do Zamku na Hradczanach, ten nie poznał prawdziwego oblicza czeskiej stolicy. To właśnie w tym miejscu bije serce miasta, gdzie obok siedziby Prezydenta Czech można posłuchać fascynującej, lecz mrocznej historii słowiańskiego grodu. Czy wiesz, że kompleks zamkowo-pałacowy, będący niegdyś siedzibą królów i książąt, jest wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa, jako zamek o największej zajmowanej powierzchni na świecie. Ponadto w pałacu, górującym nad miastem znajdują się najciekawsze obiekty architektoniczne miasta: Katedra św. Wita czy słynna Złota Uliczka.
 
Gdy zmęczysz się odwiedzaniem miejsc zaznaczonych w każdym przewodniku, wyrusz na spacer uliczkami Pragi i na własną rękę odkryj jego zakamarki. Dla prawdziwych poszukiwaczy czeka całe mnóstwo atrakcji, np. awangardowy Tańczący Dom, upamiętniający nietuzinkową parę taneczną Freda Astaire’a i Ginger Rogers. Będąc w czeskiej stolicy nie zapomnij spróbować wyśmienitych knedliczków i złocistego alkoholowego trunku, z którego dumni są nie tylko Prażanie.
 
Tanie połączenia lotnicze do Pragi są obecnie dostępne z: Rzeszowa. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Pragi udostępniają linie lotnicze i LOT.
 
W czerwcu najtańsze loty do Pragi są oferowane z Rzeszowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 05 lipiec 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 07 lipiec 2023 r.Za tanie loty do Pragi ( z Rzeszowa) w tych datach zapłacisz tylko 545 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Pragi warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Pragi z Rzeszowa oferują obecnie linie lotnicze: LOT. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Pragi zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Republiki Czeskiej.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Pragi. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Pragi i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.