Tanie loty do Rio De Janeiro

już od 2517 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od2517 PLN
zPolski
od3050 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Rio De Janeiro są obecnie dostępne z: Berlina i Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Rio De Janeiro udostępniają linie lotnicze LATAM AIRLINES GROUP i British Airways.
 
W październiku najtańsze loty do Rio De Janeiro są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 08 grudzień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 27 grudzień 2021 r.Za tanie loty do Rio De Janeiro ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 2517 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Rio De Janeiro warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Rio De Janeiro z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: LATAM AIRLINES GROUP. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Rio De Janeiro zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Brazylii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Rio De Janeiro. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Rio De Janeiro i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Rio de Janeiro należy do grona najbardziej charakterystycznych miast świata. Każdy zapewne kojarzy monumentalną figurę Jezusa, spoglądającego na tętniącą życiem metropolię. Ośrodek słynie z wyjątkowo hucznie obchodzonego karnawału. Podczas ulicznych zabaw swoje umiejętności prezentują znane na całym świecie brazylijskie szkoły samby. Przez tę krótką chwilę miasto zmienia się w największą na świecie roztańczoną paradę.
 
Rio de Janeiro znane jest również ze wspaniałych piaszczystych plaż, na czele ze słynną Copacabaną. Najczęściej wybieraną przez turystów plażą jest jednak Ipanema. Warto pamiętać o tym podczas planowania wyjścia na zawsze zatłoczone wybrzeże. Miłośnicy mocnych wrażeń mogą skorzystać z oferty miejscowych przewodników i wybrać się na wyprawę po slumsach nazywanych w Brazylii fawelami. Te niezwykle niebezpieczne dzielnice coraz chętniej odwiedzane są przez spragnionych wrażeń turystów. W Rio de Janeiro znajduje się również jeden z najbardziej znanych w piłkarskim świecie stadionów Maracana. Przed tą wielką sportową areną znajduje się pomnik jednego z najlepszych brazylijskich piłkarzy – H. Belliniego.