Tanie loty do Stambułu z Polski

już od 704 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od704 PLN
zWrocławia
od705 PLN
zPoznania
od775 PLN
zWarszawy
od818 PLN
zBydgoszczy
od846 PLN
zKatowic
od1260 PLN
zSzczecina
od2660 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Stambułu są obecnie z Krakowa, Wrocławia i Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Stambułu w październiku zaczynają się od 704 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Stambuł, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 01 styczeń 2022 r. Na powrót z Stambułu najlepiej wybrać 10 styczeń 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Stambuł warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Stambułu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi LOT i KLM. Tanie loty Polska Stambuł są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Stambułu oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Stambułu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Stambułu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Stambułu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Turcja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Stambuł. Podane ceny są orientacyjne.
 
Turcja od wielu lat przyciąga miliony turystów. Zawdzięcza to swojemu niepowtarzalnemu, orientalnemu klimatowi. W końcu gdzie indziej trafisz na praktycznie europejskie miasto, tak pełne azjatyckich akcentów.
 
Stambuł jest największym miastem w Turcji, zamieszkanym przez ponad 11 milionów osób, do czego trzeba doliczyć tłumy turystów. Sama aglomeracja podzielona jest na dwie główne części: europejską (w której najlepiej odnajdują się turyści – pełną handlowych budek, restauracji i zabytków) i azjatycką, składającą się przede wszystkim z budynków mieszkalnych.
 
Po początkowym szoku kulturowym, Stambuł okazuje się być niesamowicie przyjaznym miejscem. Handlarze z każdego rogu zachęcają do kupna ich towarów z uśmiechem wykrzykując ich nazwy, a przechodnie na widok Europejczyków reagują przyjaźnie i zapraszają ich do znajomych knajpek. W Stambule warto skorzystać z łaźni tureckich, które są tu popularnym miejscem spotkań.
 
Niezwykłym doświadczeniem jest też zapalenie prawdziwej, tureckiej sziszy w jednym z barów, których pełno jest na każdej z głównych ulic. Stolica Turcji oczaruje Cię przede wszystkim niesamowitymi zabytkami, które znajdują się głównie po europejskiej stronie, są to m.in: olbrzymie muzeum Hagia Sofia, Błękitny Meczet, czy Pałac Topkapi.