Tanie loty do Tallinna z Polski

już od 553 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od553 PLN
zKatowic
od575 PLN
zKrakowa
od595 PLN
zPoznania
od760 PLN
zGdańska
od920 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Tallinna są obecnie z Warszawy, Katowic i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Tallinna w sierpniu zaczynają się od 553 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Tallinn, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 03 marzec 2022 r. Na powrót z Tallinna najlepiej wybrać 06 marzec 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Tallinn warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Tallinna w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i LOT. Tanie loty Polska Tallinn są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Tallinna oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Tallinna z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Tallinna. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tallinna zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Estonia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Tallinn. Podane ceny są orientacyjne.
 
Tallinn należy do najpiękniejszych miast położonych u wybrzeża Morza Bałtyckiego. W mieście bardzo wyraźnie widać wpływy mniejszości rosyjskiej oraz niezwykle silne związki kulturowe ze Szwecją. Większość zabytków prezentuje surową, gotycką ornamentykę.
 
Największą atrakcją miasta jest zabytkowe centrum wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ciasna zabudowa wraz z krętymi uliczkami tworzy niesamowitą atrakcję, która corocznie przyciąga liczne rzesze turystów. Odwiedzając Tallinn warto pamiętać, że poza estońskim, najłatwiej porozumieć się z mieszkańcami po... szwedzku. Skandynawowie stanowią bowiem najliczniejszą grupę przyjezdnych.
 
Specyficzny stosunek Estończycy mają do licznej mniejszości rosyjskiej. Stosunki te od lat są w stanie chłodnej nieufności. Niewielką uszczypliwością wobec osób posługujących się językiem rosyjskim jest fakt, że w jednym z muzeów znajduje się pojedyncza ekspozycja dwujęzyczna z opisami po estońsku oraz rosyjsku, która dotyczy... chorób wenerycznych. Tallinn skrywa w sobie znacznie więcej takich smaczków. Dlatego warto rozważyć estońską stolicę jako miejsce na wypoczynek.