Tanie loty do Tallinna z Polski

już od 505 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
odWarszawy
od505 PLN
odGdańska
od584 PLN
odKatowic
od584 PLN
odKrakowa
od584 PLN
odPoznania
od585 PLN
odRzeszowa
od585 PLN
odWrocławia
od586 PLN
odBydgoszczy
od690 PLN
odKoszalina
odSzczecina
odZielonej Góry
Najtańsze loty do Tallinna są obecnie z Warszawy, Gdańska i Katowic.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Tallinna w grudniu zaczynają się od 505 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Tallinn, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 13 styczeń 2020 r. Na powrót z Tallinna najlepiej wybrać 16 styczeń 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Tallinn warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Tallinna w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i LOT. Tanie loty Polska Tallinn są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Tallinna oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Tallinna z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Tallinna. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tallinna zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Estonia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Tallinn. Podane ceny są orientacyjne.
 
Tallinn należy do najpiękniejszych miast położonych u wybrzeża Morza Bałtyckiego. W mieście bardzo wyraźnie widać wpływy mniejszości rosyjskiej oraz niezwykle silne związki kulturowe ze Szwecją. Większość zabytków prezentuje surową, gotycką ornamentykę.
 
Największą atrakcją miasta jest zabytkowe centrum wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ciasna zabudowa wraz z krętymi uliczkami tworzy niesamowitą atrakcję, która corocznie przyciąga liczne rzesze turystów. Odwiedzając Tallinn warto pamiętać, że poza estońskim, najłatwiej porozumieć się z mieszkańcami po... szwedzku. Skandynawowie stanowią bowiem najliczniejszą grupę przyjezdnych.
 
Specyficzny stosunek Estończycy mają do licznej mniejszości rosyjskiej. Stosunki te od lat są w stanie chłodnej nieufności. Niewielką uszczypliwością wobec osób posługujących się językiem rosyjskim jest fakt, że w jednym z muzeów znajduje się pojedyncza ekspozycja dwujęzyczna z opisami po estońsku oraz rosyjsku, która dotyczy... chorób wenerycznych. Tallinn skrywa w sobie znacznie więcej takich smaczków. Dlatego warto rozważyć estońską stolicę jako miejsce na wypoczynek.