Tanie loty do Walencji

już od 561 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od561 PLN
zNiemiec
od584 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Walencji są obecnie dostępne z: Krakowa i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Walencji udostępniają linie lotnicze Ryanair i TAP Portugal.
 
W maju najtańsze loty do Walencji są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 24 czerwiec 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 21 lipiec 2021 r.Za tanie loty do Walencji ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 561 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Walencji warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Walencji z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Walencji zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Hiszpanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Walencji. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Walencji i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Walencja jest miastem pełnym tajemnic. Jednym z najbardziej zagadkowych miejsc jest znajdująca się w miejskiej katedrze kapliczka poświęcona św. Graalowi. Według większości badaczy tutaj miał znajdować się kielich z którego pił Jezus podczas ostatniej wieczerzy ze swoimi apostołami. Najbardziej rozpoznawalnym budynkiem-symbolem miasta jest ośmiokątna wieża el Micalet, będąca dzwonnicą miejskiej katedry. Na jej szczyt prowadzi 207 schodków.
 
Obok majestatycznych zabytkowych obiektów, w Walencji w 1998 roku otwarto Miasto Nauki i Sztuki. Jest to wielki kompleks, w którym znajduje się znacznej wielkości planetarium, kino IMAX oraz liczne muzea. Ważnym elementem kompleksu miasteczka jest oceanarium prezentujące ponad 500 gatunków morskiej fauny.
 
Obiekt odwiedzany niemal codziennie przez mieszkańców miasta to z kolei modernistyczna hala targowa. Każdego dnia przed wejściem na targowisko można zakupić świeżo przyrządzony lokalny specjał paellę. Miasto ożywa 15 marca podczas święta Las Fallas (Święto Ognia). Wtedy mieszkańcy wspólnie wystawiają przygotowane przez siebie figury z papieru i wosku które w nocy z 19 na 20 marca zostają spalone.