Bilety lotnicze z Polski do Bremy

już od 750 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od750 PLN
zWarszawy
od750 PLN
zGdańska
od897 PLN
zKatowic
od953 PLN
zWrocławia
od1037 PLN
zPoznania
od1073 PLN
zBydgoszczy
od11374 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bremy są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Bremy zapłacisz tylko 750 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bremy niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bremy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 750 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bremy.
 


 
W północnej części Niemiec, niedaleko Hamburga, znajduje się Brema. Historia miasta liczy już ponad 1200 lat. Ślady przeszłości są w niej jeszcze ciągle widoczne, szczególnie kiedy patrzy się na ratusz wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO czy posąg średniowiecznego rycerza Rolanda. Rynek miejski, znajdujący się w najstarszej dzielnicy Schnoor, otoczony jest renesansowymi i barokowymi zabytkami, z których mieszkańcy są bardzo dumni. Ta historyczna atmosfera doskonale komponuje się z nowoczesną, tętniącą życiem częścią miasta. Brema, ulokowana niedaleko ujścia rzeki Wezery do Morza Północnego, jest jednym z największych i najważniejszych portów w Europie. Niemieckie miasto słynie również z przepysznego jedzenia, przekąsek oraz aromatycznych i wykwintnych przypraw. Produktami szczególnie polecanymi są specjały z owoców morza, czekolada, kawa, piwo czy wino, które już od XV wieku jest starannie przechowywane w zabytkowych podziemiach Starego Miasta. Mieszkańcy Bremy są niezwykle gościnni, co przejawia się m.in. w tym, że w mieście odnajdziesz ponad tysiąc pubów, barów, kawiarni i restauracji.