Bilety lotnicze z Gdańska do Izraela

już od 626 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Tel Aviv
od626 PLN
Eilat
od1336 PLN
Najniższe ceny biletów lotniczych z Gdańska są do Tel Avivu. Połączenia lotnicze do Tel Avivu oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Izraela mogą być droższe niż do Tel Avivu.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze do Tel Avivu za bilety lotnicze z Gdańska do Izraela zapłacisz tylko 626 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Gdańska do Izraela niższą od powyższej do Tel Avivu.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Gdańska do Izraela wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 626 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.