Bilety lotnicze do Miami

już od 1724 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1724 PLN
zMontenegro
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Najtańsze loty do Miami są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze do Miami zapłacisz tylko 1724 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Miami niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Miami wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1724 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Miami.
 


 
Tropikalne rośliny, szeroka i piaszczysta plaża, wzburzone wody krystalicznie czystego oceanu, seksowne kobiety w bikini i przystojni mężczyźni serfujący na deskach – to sceneria ze słonecznego Miami. W tym jednym z najpiękniejszych turystycznych miast można rozkoszować się urokami wakacyjnego lenistwa na słynnej Miami Beach. W jej pobliżu znajduje się najsłynniejsza dzielnica South Beach z fantastycznymi hotelikami w stylu art deco oraz niesamowity deptak Ocean Drive, w którym zgromadzone są najważniejsze atrakcje tego miejsca. Miami ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko plażowanie. W tym wielokulturowy mieście warto wybrać się na przechadzkę po dzielnicach narodowościowych. W Little Havana zakosztujesz kubańskiego życia, zobaczysz charakterystyczną zabudowę, posmakujesz tradycyjnych potraw i zatańczysz w takt najpopularniejszych piosenek. Natomiast w Coral Gables poczujesz się przez moment jak w hiszpańskim miasteczku, przepełnionym urokliwymi arkadowymi domami. Nie zapomnij zobaczyć kościoła św. Bernarda de Clairvaux, który został sprowadzony z Hiszpanii na życzenie pewnego ekscentrycznego miliardera. Odwiedź jedną z najważniejszych atrakcji Miami – Florida Keys, czyli ciąg malowniczych wysepek połączonych ze sobą mostami. Najważniejszą z nich jest Key West, która niejednokrotnie była uwieczniona na filmowym ekranie. Odkryj słoneczne Miami!

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych