Tanie loty do Polski z Split

już od 623 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze połączenia lotnicze z Split są obecnie do Gdańska, Warszawy i Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Split do Polski w czerwcu zaczynają się od 623 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Split Polska, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 01 lipiec 2022 r. Na powrót z Polski najlepiej wybrać 03 lipiec 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Split Polska warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Split do Polski w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, LOT i Lufthansa. Tanie loty Split Polska są obecnie do Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Split do Gdańska oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Polski z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Split do Polski. Pamiętaj, że oprócz połączeń z Split zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Chorwacja Polska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko startowe niż Split. Podane ceny są orientacyjne.