Tanie loty do Split z Polski

już od 584 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od584 PLN
zGdańska
od619 PLN
zWrocławia
od670 PLN
zKrakowa
od789 PLN
zPoznania
od822 PLN
zKatowic
od1009 PLN
zRzeszowa
od1255 PLN
zZielonej Góry
od1562 PLN
zLublin
od1574 PLN
zSzczecina
od1574 PLN
zBydgoszczy
od4165 PLN
Najtańsze loty do Split są obecnie z Warszawy, Gdańska i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Split w lutym zaczynają się od 584 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Split, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 30 sierpień 2022 r. Na powrót z Split najlepiej wybrać 11 wrzesień 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Split warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Split w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, KLM, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Split są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Split oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Split z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Split. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Split zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Chorwacja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Split. Podane ceny są orientacyjne.
 
Przemierzając tereny historycznej Dalmacji, warto odwiedzić Split, największe miasto w regionie. Kilkudniowy pobyt w tym tętniącym życiem mieście może być okazją do udanego wypoczynku, świetnej zabawy i ciekawej lekcji historii.
 
Historia miasta łączy się przede wszystkim z obecnością cesarza Dioklecjana, dlatego, zwiedzając Split, nie sposób ominąć miejsc z nim związanych. Wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO Pałac Dioklecjana stanowi niejako serce miasta. Warto przespacerować się także wzdłuż innych zachowanych do dziś zabudowań pałacowych, do których zaliczają się m.in. Złota Brama, westybul (reprezentacyjny przedpokój), przebudowane na katedrę z dzwonnicą mauzoleum, świątynia Jowisza (później baptysterium) oraz ruiny komnat cesarza. Żądni wiedzy mogą zajrzeć do Muzeum Etnograficznego, Archeologicznego lub Historii Morskiej. Ponadto latem w mieście odbywa się szereg festiwali i wydarzeń kulturalnych, dzięki którym na pewno nie będziesz się nudzić.
 
Symbolem Splitu jest wzgórze Marjan zwane „zieloną duszą miasta”, które stworzone jest wręcz do przyjemnych spacerów. Jego obecność powoduje ponadto, że w osłoniętym od wiatru Splicie można cieszyć się słońcem i piękną pogodą nawet zimą.