Tanie loty do Split z Polski

już od 388 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od388 PLN
zWarszawy
od392 PLN
zPoznania
od409 PLN
zLublin
od559 PLN
zKrakowa
od693 PLN
zSzczecina
od1350 PLN
zBydgoszczy
od5529 PLN
zRzeszowa
od6038 PLN
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Split są obecnie z Katowic, Warszawy i Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Split w lipcu zaczynają się od 388 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Split, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 30 sierpień 2020 r. Na powrót z Split najlepiej wybrać 16 wrzesień 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Split warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Split w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi LOT i Wizz Air. Tanie loty Polska Split są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Split oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Split z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Split. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Split zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Chorwacja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Split. Podane ceny są orientacyjne.
 
Przemierzając tereny historycznej Dalmacji, warto odwiedzić Split, największe miasto w regionie. Kilkudniowy pobyt w tym tętniącym życiem mieście może być okazją do udanego wypoczynku, świetnej zabawy i ciekawej lekcji historii.
 
Historia miasta łączy się przede wszystkim z obecnością cesarza Dioklecjana, dlatego, zwiedzając Split, nie sposób ominąć miejsc z nim związanych. Wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO Pałac Dioklecjana stanowi niejako serce miasta. Warto przespacerować się także wzdłuż innych zachowanych do dziś zabudowań pałacowych, do których zaliczają się m.in. Złota Brama, westybul (reprezentacyjny przedpokój), przebudowane na katedrę z dzwonnicą mauzoleum, świątynia Jowisza (później baptysterium) oraz ruiny komnat cesarza. Żądni wiedzy mogą zajrzeć do Muzeum Etnograficznego, Archeologicznego lub Historii Morskiej. Ponadto latem w mieście odbywa się szereg festiwali i wydarzeń kulturalnych, dzięki którym na pewno nie będziesz się nudzić.
 
Symbolem Splitu jest wzgórze Marjan zwane „zieloną duszą miasta”, które stworzone jest wręcz do przyjemnych spacerów. Jego obecność powoduje ponadto, że w osłoniętym od wiatru Splicie można cieszyć się słońcem i piękną pogodą nawet zimą.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych