Tanie loty do Ankony z Polski

już od 1290 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od1290 PLN
zWrocławia
od1396 PLN
zGdańska
od1870 PLN
zRzeszowa
od2449 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Ankony są obecnie z Poznania, Wrocławia i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Ankony w lipcu zaczynają się od 1290 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Ankona, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 25 sierpień 2022 r. Na powrót z Ankony najlepiej wybrać 27 sierpień 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Ankona warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Ankony w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Lufthansa. Tanie loty Polska Ankona są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Ankony oferują linie: Lufthansa.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Ankony z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Ankony. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Ankony zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Ankona. Podane ceny są orientacyjne.
 
Ankona znajduje się w środkowych Włoszech na wybrzeżu Adriatyku w regionie Marche. Charakterystycznym aspekt stanowi łańcuch górski, który od Apeninów łagodnie schodzi do plaży. Ankona reklamowana jest jako „nowa Toskania” głównie ze względu sporej liczby nadmorskich kurortów oraz zatłoczonych portów. Miasto słynie z przepięknej urody i doskonałej kuchni, przylatuj jak najszybciej, a odpoczynek nabierze zupełnie innego znaczenia. Jednak Ankona to nie tylko sielanka to również historyczne zabytki. Z XI-wiecznego romańskiego kościoła świętej Marii (w okresie wojennym służył jako twierdza) podziwiać można wspaniały widok na morze. Rzeczywiście architektura budynków stanowi przegląd różnych epok. Oprócz tego znaleźć można prestiżowe kolekcje sztuki, które znajdują się w zabytkowym pałacu. Można zobaczyć prace takich artystów jak na przykład Tycjan czy starodawne rzymskie statuetki. Ankona to miasto sztuki, ale również miasto z widokiem na plażę. Turystom oferowane jest zdumiewające morze i kilometry plaż, na których mogą bawić się do woli. Grzechem byłoby nie skosztować przy okazji bycia w mieście jej specjalnej kuchni, ceny są naprawdę umiarkowane, a smak włoskich świeżych owoców niezapomniany!