Tanie loty do Ankony z Polski

już od 957 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od957 PLN
zPoznania
od981 PLN
zGdańska
od8031 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Ankony są obecnie z Krakowa, Poznania i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Ankony w lutym zaczynają się od 957 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Ankona, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 18 marzec 2022 r. Na powrót z Ankony najlepiej wybrać 20 marzec 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Ankona warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Ankony w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Lufthansa. Tanie loty Polska Ankona są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Ankony oferują linie: Lufthansa.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Ankony z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Ankony. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Ankony zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Ankona. Podane ceny są orientacyjne.
 
Ankona znajduje się w środkowych Włoszech na wybrzeżu Adriatyku w regionie Marche. Charakterystycznym aspekt stanowi łańcuch górski, który od Apeninów łagodnie schodzi do plaży. Ankona reklamowana jest jako „nowa Toskania” głównie ze względu sporej liczby nadmorskich kurortów oraz zatłoczonych portów. Miasto słynie z przepięknej urody i doskonałej kuchni, przylatuj jak najszybciej, a odpoczynek nabierze zupełnie innego znaczenia. Jednak Ankona to nie tylko sielanka to również historyczne zabytki. Z XI-wiecznego romańskiego kościoła świętej Marii (w okresie wojennym służył jako twierdza) podziwiać można wspaniały widok na morze. Rzeczywiście architektura budynków stanowi przegląd różnych epok. Oprócz tego znaleźć można prestiżowe kolekcje sztuki, które znajdują się w zabytkowym pałacu. Można zobaczyć prace takich artystów jak na przykład Tycjan czy starodawne rzymskie statuetki. Ankona to miasto sztuki, ale również miasto z widokiem na plażę. Turystom oferowane jest zdumiewające morze i kilometry plaż, na których mogą bawić się do woli. Grzechem byłoby nie skosztować przy okazji bycia w mieście jej specjalnej kuchni, ceny są naprawdę umiarkowane, a smak włoskich świeżych owoców niezapomniany!