Tanie loty do Aten z Polski

już od 221 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od221 PLN
zKatowic
od243 PLN
zKrakowa
od662 PLN
zRzeszowa
od794 PLN
zPoznania
od839 PLN
zGdańska
od841 PLN
zBydgoszczy
od958 PLN
zSzczecina
od963 PLN
zZielonej Góry
od1119 PLN
zWrocławia
Najtańsze loty do Aten są obecnie z Warszawy, Katowic i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Aten w sierpniu zaczynają się od 221 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Ateny, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 26 wrzesień 2021 r. Na powrót z Aten najlepiej wybrać 29 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Ateny warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Aten w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Lufthansa, KLM i LOT. Tanie loty Polska Ateny są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Aten oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Aten z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Aten. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Aten zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Grecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Ateny. Podane ceny są orientacyjne.
 
Miasto dawnych mitów, bohaterów i najważniejszych filozofów. To Ateny, dzisiejsza stolica Grecji, jedno z najbardziej majestatycznych miast na Ziemi.
 
Uznawane za jedno z miejsc, które przynajmniej raz trzeba odwiedzić Ateny, zaoferują Ci mnogość rozrywek. Będziesz mógł tam podziwiać olbrzymie ruiny dawnych kolosów, takich jak Akropol (z niesamowitymi budynkami – Partenonem, Erechtejonem i świątynią Nike), czy chociażby świątynię Zeusa Olimpijskiego. Obiad w jednej z rodzinnych restauracji, na którym najprawdopodobniej podadzą ser feta, oliwki i trochę ryżowej wódki Ouzo, na pewno przypadnie do gustu każdemu smakoszowi.
 
Przechadzając się ulicami greckiej stolicy będziesz miał okazję napotkać kulturowy miks. W Atenach, tak jak w całym kraju, mieszka całkiem spora grupa Polaków, Rosjan i emigrantów z Afryki. Sami Grecy są do obcokrajowców nastawieni bardzo przyjaźnie, szczególnie do Polaków, których uważają za niezwykle kulturalnych i miłych.
 
I tak, kiedy będziesz jadł w jednej z małych knajpek, w polecanej przez wszystkich i niezwykle popularnej dzielnicy Plaka, po całym dniu zwiedzania ruin, zobaczysz jaką drogę przeszły Ateny od starożytności, aż do dzisiejszej, nowoczesnej metropolii.