Tanie loty do Auckland z Wielkiej Brytanii

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zОлдерни
zБарра
zБарроу-Ин-Фернесс
zБерейна
zБирмингем
zБрэдфорд
zБризе
zКембридж
zКемпбелтаун
zКарлайл
zДерби
zЭдинбург
zГлазго
zГернси
zОстрова Оркни
zЛутон
zМанчестер
zМилтон-Кинс
zНортгемптон
zПензанс
zШеффилд
zШетландские Острова
zСент-Эндрюс
zТайри
zФитиль
Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Wielka Brytania Auckland warto rezerwować jak najwcześniej.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Auckland z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Wielkiej Brytanii do Auckland. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Auckland zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Wielka Brytania Nowa Zelandia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Auckland. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położone na malowniczej, wiecznie zielonej Wyspie Północnej Nowej Zelandii Auckland jest idealnym miejscem na wypoczynek przez cały rok. Najlepiej podziwiać jego panoramę z jednej z największych atrakcji turystycznych miasta – wieży obserwacyjnej Sky Tower. Mierzący ponad 328 metrów obiekt umożliwia podziwianie metropolii w całej okazałości. W całym mieście najpopularniejszymi miejscami, w których koncentruje się życie towarzyskie są plaże. Od rana do zmroku pełne są amatorów sportów wodnych oraz kąpieli słonecznych. Obiektem, którego nie można pominąć podczas odwiedzin Auckland jest miejscowy uniwersytet. Wspaniały, monumentalny budynek zachwyca ozdobnymi detalami oraz piękną białą barwą fasady. Prawdziwą perłą całego kompleksu jest wybudowana w latach 20. XX wieku wieża zegarowa. Warto jednak pamiętać, iż nie tylko potomkowie kolonizatorów ukształtowali to miejsce. W całym Auckland odnaleźć można muzea oraz miejsca przypominające o rdzennej ludności tych wysp – Maorysach. Jednym z charakterystycznych obiektów są marae. Te niewielkie domki pełnią funkcje religijne oraz towarzyskie i stanowią ważne miejsce życia autochtonów.