Tanie loty do Barcelony z Polski

już od 418 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od418 PLN
zKrakowa
od501 PLN
zWrocławia
od537 PLN
zKatowic
od538 PLN
zPoznania
od554 PLN
zBydgoszczy
od606 PLN
zRzeszowa
od668 PLN
zLublin
od708 PLN
zWarszawy
od722 PLN
zSzczecina
od907 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Barcelony są obecnie z Gdańska, Krakowa i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Barcelony w czerwcu zaczynają się od 418 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Barcelona, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 31 sierpień 2022 r. Na powrót z Barcelony najlepiej wybrać 07 wrzesień 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Barcelona warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Barcelony w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Barcelona są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Barcelony oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Barcelony z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Barcelony. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Barcelony zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Hiszpania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Barcelona. Podane ceny są orientacyjne.
 
Barcelona – miasto, o którym śni niejeden turysta. Stolica Katalonii to miejsce, którego atmosfera oczaruje naprawdę każdego, bez względu na płeć czy wiek. Co sprawia, że jest tak wyjątkowe?
 
Turystów z pewnością olśni wspaniała architektura miasta. Majestatyczne, wielowiekowe zabytki na czele z symbolami miasta – katedrą św. Eulalii i kościołem La Sagrada Familia, zaprojektowanym przez Antonio Gaudiego, zapadną w pamięć na długie lata. Będąc w Barcelonie, koniecznie trzeba wybrać się na przechadzkę po alei La Rambla, by pooddychać specyficzną, kosmopolityczną atmosferą miasta, a także przekroczyć progi wyśmienitych lokalnych restauracji i posmakować hiszpańskich specjałów. Nie zapomnij też zawitać do tamtejszego portu, jednego z największych w basenie Morza Śródziemnego, skorzystać z kąpieli słonecznych i wodnych oraz zobaczyć słynnego stadionu piłkarskiego Camp Nou.
 
Barcelona to także miasto pełne atrakcji. Muzea, kina, teatry, liczne lokale rozrywkowe, w których wielojęzyczny tłum szaleje od zmierzchu do świtu, to tylko niektóre z nich. Odwiedź stolicę Katalonii w trakcie trwania niepowtarzalnych festiwali i świąt i zobacz, jak miasto jaśnieje jedynym w swoim rodzaju blaskiem.